Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Akrep görmek Rüyada Akrep görmek
  Rüyada Akrep  Bugün 23 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Divit Görmek
Divit ve dolmakalem yücelik, devlet ve saadettir. Dilit yahut dolmakalem bulundurmak asil davranı
Rüyada Koyun Ve Keçi Görmek
Rüyada koyunları karşı tarafa geçirdigini görse, akılsız birtakım kimselere delalettir. Koy
Rüyada Kerevız Görmek
Rüyada Kereviz görmek, helal bir maldir ki iyi bir zenginlikle yad edilir. Bazen Kereviz, küfre,
Rüyada Karpuz çekirdeği Görmek
Rüyada görülen karpuz çekirdeği şişman bir evlatla tabir olunur. Çekirdek beyazsa iyidir sar
Rüyada Kadayıf Görmek
Rüyada kadayıf tatlısı görmek, tatlı bir haberin alınacağına düğün dernek kurulacağına
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Akrep Görmek, Akrep, Ne demektir, Rüya Tabirleri,Tabiri, Yorumu, islami, Akrep Sokması
Rüyada Akrep

Rüyada Akrep görmek

Rüyada akrep görmek, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, evde akrep görmek, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, akrep tarafından sokulmak, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize yada yakınlarınızdan birinin ölüm haberini alacağınıza, akrep öldürmek, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, yatakta akrep görmek, evdeki birinin yolculuk yapacağına işarettir.

Muhtemelen laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye işarettir.

Evde akrep olması: İşte hilekâr biri tarafından aldatılmaya işarettir.

Rüyada Akrep sokması: Bir ölüm haberi veya tehlikeye işarettir.

Rüyada Akrep öldürmek: Bir düşmanın kötü haberini almaya.

Yatakta akrep olması: Aile içinden birinin gurbete çıkmasına işarettir.

Rüyada akrep görmek kötü düşmanla tabir olunur. Ayrıca akrep görmek, o kimsenin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine delâlet eder.

Rüyada ağzından akrep çıktığını veya akrebin elbisesi içine girdiğ ini görmek, düşmanlarla beraber oturmaya işarettir. İç elbisesinde akrep olduğunu gören, zevcesinin düşmanlığını kazanır.

Rüyada akrep soktuğunu görmek, ele geçecek ve devamı olmayacak mala delâlet eder.

Yine rüyada kavurulmuş akrep yediğini görmek, düşman malından yemeye, pişmemiş akrep yediğini görmek de düşmanlarını kaybetmeye delâlet eder.

Akrebi yatağı üzerinde görmek, düşman, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüdür. Karnında akreplerin olduğunu görmek de düşmanlar ile tabir olunur.

İnançsız, zararlı, külfeti çok, bozuk ağızlı fakat zayıf bir düşmandır. Akrep sokması düşmandan zarar görmeye, Akrep sokması düşmandan zarar görmeye, Elbisesinde akrep görmek çoluk çocuğundan zarar görmeye, Bir şeyi akrep olmadığı halde akrep sanmak, kenndine dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye, Akrep tutup bunu bir kadının üzerine koymak onunla münasebet kurmaya delalet eder.

Rüyada akrep görmek, kötü ve Ahlaksız biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine işarettir. Akrep sokması, ağır hastalık veya ölüme işarettir. Akrep öldürmek bir kötülükten kurtulacağını belirtir.

Rüyada akrep görmek, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine işarettir. Akrep öldürmek bir beladan kurtulacağını belirtir. Akrep inançsız, zararlı, külfeti çok, bozuk ağızlı fakat zayıf bir düşmandır. Evde akrep olması, hilekar biri tarafından aldatılmaya işarettir. Akrep sokması, bir ölüm haberi veya tehlikeye işarettir. Akrep öldürmek bir düşmanın kötü haberini almaya; yatakta akrep olması Aile içinde birinin gurbete çıkmasına işarettir.Akrep sokması düşmandan zarar görüleceğine; elbisesinde akrep görmek çoluk çocuğundan zarar göreceğine; bir şeyi akrep olmadığı halde akrep sanmak, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye; akrep tutup bir kadının üzerine koymak onunla ilişki kumaya işarettir.

Sizi kendi çıkarları için kullanmaya çalışan düşmanlar ve sahte arkadaşlar var. Dikkat edin.

Tehlikeli bir düşman demektır.

Rüyada akrep görmek dinsiz, muzip ve zayıf bir düşmanla tabir olunur. Rüyada elinde bir akrep olduğu halde halkı korkuttugunu gören, herkesi arkasından çekiştirir ve haklarında olmadık şeyler söyler. Agzından akrep çıktıgını veya akrebin elbisesi arasına girdigini görenin, düşmanı evinde olup onlarla birlikte oturur. Donunun veya pantolonunun içinde akrep olduğunu gören, karısından düşmanlık görür. Bir rivayete göre de, karısına bir düşman musallat olur. Gömlegi içinde akrep olduğunu gören, ev halkından birinin düşmanlıgına ugrar.

Kirmanı ye göre;
Rüyada akrep soktugunu görmek, düşmanının kendi aleyhinde söz söyledigine ve ondan zarar görecegine; bir şey görüp onu akrep olmadıgı halde, akrep sanan, düşman olmadıgı halde birisini kendisine düşman zannettigine işarettir.

Ebu Sait El Vaiz e göre;
Rüyasında bir akrep tutup bir kadının üzerine attıgını gören, o kadına fiilen tecavüzde bulunmuş olur. Bir başka rivayete göre ; Akrebin sokması rüya sahibinin eline geçecek ve devamı olmayan bir maldır. Eğer rüyada bir akrebi yutsa o kimsenin düşmanı onun sirlarına vakıf olur. Gömleginde veya dükkanında akrep görse, o akrep onun kazancında ona üzüntü ve keder veren düşmanıdır. Akrebi gördügünü ancak kendisini sokmadıgını ve akrepten de korktugunu görse, düşmanı o kimseyi gıybet eder. Rüyada bir akrep öldürdügünü gören kimse düşmanına karşı zafer kazanır. Bir kimse rüyada elinde bir akrebin olduğunu ve insanları soktugunu görse, o kimsenin insanları gıybet eden ve insanlar arasında söz götürüp getirmek suretiyle onları tahrik eden bir adam olduğuna işaret eder. Rüyada akrep görmek, el ve dilinden hiç bir kimsenin selamette olmadigi; söz götürüp getiren bir kimse sebebiyle meydana gelecek üzüntü ve kedere delalet eder. Bazen akrep görmek akrep gibi çok favorisi olan bir kimseye düşkün olmaya delalet eder. Akrep, kişinin akrabalarından olan düşmanıdir. Rüyada akrebi eline alıp ve hanımı üzerine attıgını gören kimse, hanımına arkasından yaklaşir. Rüyada akrebi halk üzerine sevkedip sürdügünü gören kimsenin, Lut kavminin fiilini (livata) yaptıgına delalet eder. Kuyrugunu sürüterek yürüyüp giden ve öldürücü olan bir cins akrebi görmenin tabiri de böyledir. Ancak bu cins akrebin düşmanlıgı daha şiddetli ve büyüktür. Bir kimsenin evinde akreplerin yanması o kimsenin düşmanlarının ölmesine delalet eder. Bazı tabircilere görede ; Rüya sahibinin kilotunda gördügü akrep onun hanımına müdahale ve hakkında iftira eden ve fenalik yapan bir düşmanıdır. O kimsenin ondan sakınması icabeder. Akrebi, yatagı üzerinde görse, o akrep onun düşmanı, geçim ve kazancı hakkinda da üzüntü ve kederdir. Karnında akreplerin olduğunu görse, o akrepler onun kendi işinde bulunan düşmanlarıdır. İç çamaşırından akrepler çıktıgını görse, o akrepler onun torunlarından olan düşmanları veya torunlarıyla kendi arasında meydana gelecek bir düşmanlıktır. Rüyada akrebi çiğ olarak yedigini gören kimse, fasik bir kimseyi gıybet eder. Her hayvanın etini çig yemenin tabiri de böyledir. Akrep, kalbine gelen her şeyi diliyle söyleyen ve dostunu düşmanından ayıramayan bir kimseye delalet eder. Akrebin kıskacı kötü adamın dilidir.

Rüyada akrep görmek, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, evde akrep görmek, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, akrep tarafından sokulmak, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize yada yakınlarınızdan birinin ölüm haberini alacağınıza, akrep öldürmek, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, yatakta akrep görmek, evdeki birinin yolculuk yapacağına işarettir.Rüyada akrep görmekRüyada Akrep Ne demektir, Rüyalarda Akrep görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.