Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Alev görmek Rüyada Alev görmek
  Rüyada Alev  Bugün 22 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Kuyumcu Görmek
Rüyada görülen kuyumcu sevinçe delalet eder. Rüyada bir kuyumcu dükkanında olduğunu ve bazı
Rüyada Ömür Görmek
Ömür rüyalarına dikat etmek gerekir. Olduğu gibide çıkabilir.
Rüyada Reyhan Görmek
Rüyada çok güzel kokan bir bitki olan reyhan görmek ve koklamak bugünlerde ilişki kurduğunuz
Rüyada Bowling Görmek
Rüyadanız bowling görmek, uzun bir süredir gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi gerçekl
Rüyada Sutcu Görmek
Rüyada sütçü görmek, ilme, helal rızka, hidayete. fitrat ve yaratilisa işarettir
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Alev Görmek, Alev, Rüya Tabirleri,Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Alev

Rüyada Alev görmek

İşlerinizin bozulacağına ancak çabalarınızla tekrar eski konumuna döneceğine işarettir.

Rüyada Alev görmek, bazı kere sıhhat ve afiyete, bazı kere de Cenâb-ı Hak tarafından ikaz edilmeğe işarettir.

Alevde yanmak: Davranışlarınızdan dolayı dostlarınızın sizi terketmesi anlamına gelir.

Alev yutmak: Sıkıntı ve dertlere düşeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada harlı bir Alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın Alevi, iyi bir haberin işaretidir.

Alev, anı ve şaşırtıcı haberdir.

Rüyada alev görmek Allah (C.C) Hazretleri tarafından bir uyarmadır. Böyle bir rüyayı gören dünyada işledigi günahları affettirmek için daima dua etmeli ve tövbeye varmalıdır. Bir başka rivayete görede: Rüyada ateş görmek, müjde, korku, harp, azap, hapis, zarar, günah ve berekettir. Ses çıkararak agaçları yakan alev ve kıvılcımlı ateş gören yaktıgı miktarca bir alimin ölümüyle orada çıkacak fitnedir. Karanlık bir gecede halka göstermek için ateş yaktıgını gören kimse, halkın onunla hidayete erişecekleri bir ilme nail olur. Karanlık olmadıgı halde yol üzerinde ateş yaktıgını gören kimsenin bidat ve sapıkça olan bir iş yaptıgına işaret eder. Ateş gündüzün harp ve fitneye, gece ise ünsiyettir denilmiştir. Rüyada kış gününde ateşte ısındıgını gören kimse, Cennete gider. Rüyada ateşe girdigini ve orada azap edildigini gören kimse, malca zarar eder veya o şahis, cenhenneme girmesine sebep olacak bir günah işler. Rüyada ateşe girdigini ve ateşin azabını tattıgını gören kimse, bir fitneye düşer. Bir kimse rüyada, insanların başına toplanmış olduğu alevli olan bir ateş görse, onların bereket ve bolluga nail olmalarına işaret eder. Rüyada ısınması için veya başkasını ısıtması için ateş yaktıgını gören kimse, faydalanacagı bir şeyi tahrik ederek fakirlik ve ihtiyacini giderir. Ateş üzerinde et kızarttıgını gören kimse, halkın gıybet etmesini gerektıren bir şeyi tahrik eder. Veya kendisi halkı gıybet eder. Kızartılmiş o etten yiyen kimse, az bir rızka işarettir ve ona büyük bir keder isabet eder. içerisinde yemek olan bir kabı ateş üzerinde kaynattıgını gören kimse, ev iş lerine bakan bir kimse tarafından gelecek menfaattan uzak kalır. Rüyada kendisine ateşin hararetinin dokundugunu gören kimse, halkın diline düşer ve halk onun gıybetini yapar. Faydalı ve parlak ateş korku halinde bulunan kimse için emniyet ve devlet adamına yaklaşmaktır. Bir kimsenin rüyada kapısının önünde dumansız ateş yandıgını görmesi, hacca gidecegine işaret eder. Rüyada evini ateşle yaktıgını gören kimsenin, evi harap olur. Evli olan birisi rüyada tandır ve tandırda yanmış ateş görse, hanımı hamile kalır. Rüyada evine ateş düştügünü gören kimse, ucuzluk, bolluk ve çokça nimete kavuşur. Rüyada bir dağ başında ateş yaktıgını gören kimse, Allah (C.C.) `a manen yaklaşır. Bir kimse rüyada kendisine ateşin dokundugunu ve kendisini yaktıgını görse, o sahsa yapılan vaad yerine getirilir. Bir kimse ateşle mahsulattan bir şey yaktıgını görse, yaktıgı şeylere zam gelir. Ateşin bir eşya veya kumaş parçası üzerine düşmesinin tabiri de böyledir. Rüyada evinden bir ateş çıktıgını gören kimse, memuriyet, ticaret veya bir zanaatta kuvvet ve yardıma nail olur.

Rüyada alev görmekRüyada Alev Ne demektir, Rüyalarda Alev görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.