Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Avcı görmek Rüyada Avcı görmek
  Rüyada Avcı  Bugün 01 Aralık 2015
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Ezmek Görmek
Rüyada her hangi bir şeyi ayagı ile veya her hangi bir şeyle ezdigini görmek, düşmanlarına
Rüyada Şaşmak Görmek
Rüyada görülen şaşmak yani beklemediğiniz bir durum karşısında şaşmak hayret ettiğinizi
Rüyada Bayram Görmek
Rüyada bayram görmek, Bayramlar sevinç ve sürür günüdür, bu sebeple bayram görmek, müjde i
Rüyada Kasdetmek Görmek
Bir şeyi yapmaya azmetmek ve bu amaçla harekete geçmek sarfedilen gayret nisbetinde hayırlı ame
Rüyada Karamela Görmek
Rüyada görülen karamela tatla tabir edilir. Rüyada birisinin ikram ettigi bir karamelayı alarak
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Avcı Görmek, Avcı, Rüya Tabirleri,Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Avcı

Rüyada Avcı görmek

Hüner ve beceri sahibi bir insana, öğretmene, hilebaz kimseye delalet eder. Av bölgesinde avcılarla birlikte bulunmak iyidir. Su ürünü avlamak rızktır. Her türlü avlanmanın yasak olduğu yerde avlanmak iyi değildir. Kuş avlamak tüccar için hileye. Vahşi hayvan avcısını görmek borçlarını tahsil etmeye. Temiz giyimli avcı görmek, insanlara bilgi ve beceri öğreten kimseye delalet eder.

Rüyada bir avcının avlandıgını görmek, yapacagı bir işte sabırlı ve sebatkar olduğuna delalet eder. Uzun bir çalışma sonunda maksadına ulaşacagına ve zengin olacagına işarettir. Avda bir büyük yırtıcı hayvanın avlandıgını görmek, altından kalkamayacagını sandıgı bir işe girerek başarılı olacagına delalet eder. Bir avda kuş avladıgını gören kimse, bazı zorluklarla karşılaşır. Vahşi hayvanı avlayan avcıyı görmek, borçlarını alacagına delalet eder. Denizde bir aletle taze tatlı balık avladıgını görse, helal kazanca sebep olacak şeye, çalışmaya ve helal olan rızkı istemeye delalet eder. Erkek kimse için av avlamak, kendi görüş ve çalışmasıyla hile yapmaya delalet eder. Eger o kimse bekarsa evlenir. Kendisi evli ve avladıgı hayvanın ismi de müzekker ise, erkek bir çocugu, müennes ise, kız çocugu olur. Kadının rüyada av avlaması, babasının veya kocalının malını korumaya delalet eder. Kölenin av avlaması efendisinin malından yiyecegi şeye delalet eder. Küçük çocugun av avlaması, ilim veya sanat ögrenmesine ya da babasının mirasına kavuşacagına delalet eder. Rüyada av avlamak, gaflete ve işinde dikkatsiz olmaya delalet eder. Bazı arifler bir avın peşine düşüp giden kimse, gafil olur.

Rüyada avcı görmek, hilekar biri ile iş yapmak zorunda kalacağınıza, bu hilekar balık avcısı ise rızkını zengin kadınlarla birlikte olarak temin eden bir kimseyle karşılaşacağınıza işarettir.

Denizde taze ve tatlı balık avladığını görmek, helal rızka, meşru yolda çalışmaya ve hayra delâlet eder.

Kuş ve serçeleri avlamak, halkın ileri gelenlerine hile yapan tüccara delâlet eder. Rüyada balık avlamak, kadınlara karşı fenalık ve hile düşünen kötü insanlara işarettir. Bir kimsenin rüyada av köpekleri ile ava çıktığını görmesi, bütün insanlar hakkında hayır ve onun yapacağı güzel bir iş ile tabir olunur.

Rüyada arslan veya diğer yırtıcı hayvanları avladığını görmek, diğer sultanlara hile yapan büyük bir sultan ile tabir olunur.

Rüyada avcı görmek, kadınlara meyleden ve onları elde etmek için her türlü hile ve desisede bulunacak adama delâlet eder. Umumiyetle avcı, hile ve desise yapan kimse ile tabir olunur.Rüyada Avcı Ne demektir, Rüyalarda Avcı görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.