Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Ayakkabı görmek Rüyada Ayakkabı görmek
  Rüyada Ayakkabı  Bugün 23 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Belge Görmek
Resmi belge görmek, bir arkadaşın ya da Ailede birinin evlenmesine, ya da tapuyla ilgili işiniz
Rüyada Sallanmak Görmek
Rüyada gökyüzünün sallandığını görmek o yerde bir kötülügün meydana geleceğine, güne
Rüyada Sığırcık Görmek
Rüyada görülen sığırcık çok yolculuk yapan bir adamla yorumlanır. Bir sıgırcık kuşu ald
Rüyada Ceyhun Nehri Görmek
Ceyhun nehrinde yıkandıgını gören kimseye Allahu Teala Hazretleri büyük bir mülk verir. Üz
Rüyada Kemençe Görmek
Rüyadagörülen kemençe işlerinizde acele etmeniz gerektiğinin haberidir.
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Ayakkabı Görmek, Ayakkabı, Rüya Tabirleri,Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Ayakkabı

Rüyada Ayakkabı görmek

Rahat ve güzel ayakkabı hayır ve berekete, güzel geçime ve dünya rahatlığına. Dar ayakkabı gam ve kedere, sıkıntı ve zorluklara delalet eder.

Zenginlik ve servet demektir. Yeni bir ayakkabı almak veya ayakkabısını kaybetmek, kötü günlerin belirtisidir. Rahat bir ayakkabı giymek, yakın zamanda huzura kavuşulacağına işaret eder. Yırtık ayakkabı tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır. Bu Rüyalar genel olarak iyi sayılmazlar. Ayakkabı diktırmek, üzüntülere ve terk edilmeye; ayakkabı sıkması, çevrede bir cinayet işlenmesine; bir kadının ayakkabı çıkarması, ayrılığa; çocuk ayakkabı, işlerin kötüleşmesine işarettir. Siyah, beyaz, kırmızı ayakkabı giymek birden bire bir sıkıntıyla karşılamayı; Sarı ayakkabı hastalığı anlatır. Ayakkabıları çıkarmak çok yakında zorluklardan kurtulmayı anlatır.

İnsanları sürekli eleştirmeniz ve şikayetçi olmanız, düşman kazanmanıza neden olacak. Yeni ayakkabılar hayatınızın düzene gireceği anlamına gelir.

Ayakkabı sıkıntıya işarettir. Ayakkabı vitrinde veya dükkanda ise yeni bir iş veya konu olabilir. Ayakkabı sarı ise hastalığı işaret eder.

Bu rüyalar genel olarak iyi sayılmazlar. Ayakkabı sıkıntıya işarettir. Ayağa giymek sıkıntıya girmektır. Elde tutmak veya vitrinde görmek, yeni bir konu veya iş olabilir. Siyah, beyaz, kırmızı ayakkabı giymek çok anı sıkıntıdır. Sarı ayakkabı hastalığa işarettir. Ayakkabıları çıkarmak kısa sürede sıkıntıdan kurtulmayı anlatır.

Danyal Aleyhisselamin kavline göre:
Kış zamanında hayır ve bereket, yaz mevsiminde ise keder ve hüzne delalet eder. Yorumcular mest ve ayakkabinin tabirinde ayrı, ayrı yorumlar yapmışlardır.

Ibn-i Sirin`e göre:
Ayağında dar bir ayakkabı olduğunu gören kedere ve sıkıntıya düşer. Ayağında deriden bir ayakkabı gören evlenir. Ayakkabısını ters giydiğini gören kederden kurtulur, feraha erişir.

Cafer`i Sadik`a göre (r.a) :
Ayakkabı yumusak olup Ayak içinde rahat ederse bu alti şekilde yorumlanır: Es, hizmetçi, içki, zafer, menfaat, para.

Ebu Said El-Vaiz de şöyle diyor:
Rüyada Ayakkabı giymek ticaret için sefere çıkacagına delalet eder. Ayakkabinin dar olmasi sıkıntıya ve borca işarettir. Yeni ayakkabi giymek mali muhafaza ve korumak manasına gelir. Ayakkabinin altinda yama ve pençe varsa, bunu gören, eski, ayrildigi esinden kedere ugrar. Bir rivayete göre aralarında düşmanlik meydana gelir. Ayakkabinin altina yama ve pençe vurulmus olduğunu ve bu pençenin sökülmek üzere olduğunu gören, dul bir kadınla veya erkekle evlenir. Kirmizi renkli ayakkabi giydigini gören bir yola çıkmaya niyetli ise bu yolculuga bir müddet çıkamaz.

Halid ül- Isfahanı`ye göre:
Ayakkabının içine kalıp koydugunu gören bir kadınla münasebette bulunur. Ayakkabılarının ayagından çıktıgını gören gam ve kedere düşer. Yanında ayakkabısı olduğu halde onu giymeyip yalın ayak dolaştıgını gören, bir mala kavuşur, fakat ondan faydalanamaz. Çarık ve yemeni de aynı şekilde yorumlanır. Fakat rüyasinda çarık veya yemeni görmek köylüler için hayırlı, ama şehirliler için hayra yorulmaz.

Kirmanı demistir ki:
Yolculuga mahsus, alti iki katli postal ve çizme giymek sefere, şehirlilere mahsus postal ve çizme giymek ise evlenmege delalet eder.Rüyada Ayakkabı Ne demektir, Rüyalarda Ayakkabı görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.