Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Ayna görmek Rüyada Ayna görmek
  Rüyada Ayna  Bugün 25 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Müzik aleti Görmek
Rüyasında müzik aleti görmek muhtelif şekillerde tefsir olunur. Müzik aletinin kendisi temiz g
Rüyada Şanlı ve şerefli olmak Görmek
Rüyada şan ve şerefinin arttığını gören kimsenin kıymetten düşmesine delalet eder. Bazı
Rüyada İçmek: Görmek
Hem iyiye hem de kötüye yorumlayan vardır. İyi yoruma göre kazancı; kötü yoruma göre ise ha
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada görülen köpek sadakatle tabir olunur. Rüyasında bir köpegin kendisine saldırdıgını
Rüyada Eflatun Renk elbise giymek Görmek
Rüyada eflatun elbise giyiniliyor ise eğer; eflatun rengin ile huzuride, ilkelere iyi ve çirkin o
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Ayna Görmek, Aynaya Bakmak, Ayna, Rüya Tabirleri,Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Ayna

Rüyada Ayna görmek

Rüyanızda Aynaya ya da su yüzüne bakarak kendi yüzünü görmek evlenmeye ya da çocuğa. Aynaya bakıp bir şey görmemek hayal kurmaya. Aynanın güzelliği kadının güzelliğine, kırılması kadının ölümüne, çirkinliği çirkin kadın veya erkeğe, Temiz aynaya sevinçle bakmak sıkıntıdan kurtulmaya. Gümüş ayna mihnet. Altın ayna dince güzelliğe. Kirli ve lekeli ayna kalbin bu hallerine. Kadının aynada kendini erkek suretinde görmesi oğul evladına, kız siması ile görmesi kız çocuğuna; Ayna bazen yolculuğa delalet eder.

Rüyada aynaya bakmak, yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye işarettir. Aynanın kırılması kötü bir haber alınacağını belirtir.

Rüyada ayna silmek ünlü olmaya; ayna sırlamak bir kötülüğe, sırları dökülmüş ayna, kazançlı bir yardım almaya; yuvarlak ayna: dedikodular yüzünden üzülmeye; çerçeveli ayna: para kaybına; kırık ayna, eşin ölümüne; aynanın kayıp olması: büyük paralar kazanmaya işarettir.

Aynada kendinizi gördüyseniz, sıkıntının ve hastalığın işaretidir. Başka bir kişiyi görmek başkaları tarafından kullanılacağınız anlamına gelir.

Rüyasında kendisini aynaya bakarak güzel gören kimsenin önünde mutluluk verecek bir devre vardır. Bitkin ve çirkin gören kimse ise sıkıntılı bir döneme girecek demektır.

Bir çocuk rüyasında aynaya baktıgını görse, kız kardeşi olur. Bir memurun aynaya baktıgını görmesi işinden kovulacagına işarettir.

Aynada yüzünü güzel ve sakalını siyah gören, eger aslında öyle degilse, halka karşı cömert davranır ve herkese iyilik eder olarak tanınır. Eger sakalını beyaz görse fakir düşer. Yüzünde beyaz kıllar olduğunu ve onları yolduğunu gören, bulundugu dereceden daha aşagılara düşer. Bazıları demişlerdir ki: Ayna eş ve aynanın kırılması ise eşlerden birinin ölümüdür. Aynada bir kadının tenasül Aletini gören sıkıntıdan kurtulur. Bir aynayı sildigini ve parlattıgını gören içinde bulundugu sıkıntıdan kurtulur. Bir başka rivayete görede: Rüyada ayna görmek, hayal ve gururdur. Bazı tabirciler, ayna kadındır, dediler. Bir kimse rüyada aynaya veya suya ya da başka bir seye baksa ve orada kendi suretini görse, o kimsenin renk ve sanatında kendisine benzeyen bir çocugu dogar. Rüyada aynaya baktıgını gören kimse, evlenir. Eger eşi kaybolmussa yanına gelir. Eger rüya sahibi Cumhurbaskanı ve vali ise, vazifesinden alınır. Rüyada ğümüş aynaya bakan kimsenin söhret ve makamı elinden gider. Aynanın kırıldıgını gören kimsenin, hanımı ölür. Aynaya bakarak orada bir genç gören kimse, bulundugu yerde otoritesine veya ticaretine veya diger şeylere düşman olan birisini görür. Orada yaşlı bir kişi görürse, o kimse bulundugu yerde kendisine dost olan birisini görür. Bazı tabirciler rüyada ğümüşlü bir aynaya baktıgını gören kimse, sıkıntı, keder ve korkuya düşer dediler. Altın ayna dince kuvvet, zenginlik ve vazifeden atildiktan sonra yeniden ise girmektir. Hasta olan bir kimsenin rüyada aynaya bakması, onun ölecegine işaret eder. Ayna yolculuga ve aynada görülenle ilişkili bir hamilelige işaret eder. Söyle ki aynada görülen kadın ise, bazen o, dişi bir çocuk, erkekse, erkek bir çocuk olur. Bir erkek rüyada aynaya baksa ve kendisini başka bir şekilde görse, o kimse malca zarar eder, aklı noksanlaşır. Rüyada, kendisini aynada bir kadın seklinde gören kimsenin, bir kızı olur, bekar ise evlenir. Rüyada kendisini aynada gören kadın hamile ise karnındaki çocuk kendisine benzeyen bir kiz çocugudur. Eger hamile degilse, kocası bir hanımla daha evlenir. Gördügü kadın onun kuması olur. Hapiste bulunan bir kimse rüyada kendi yüzünü görse hapislikten kurtulur. Aynaya arka tarafından baktıgını gören kimse, hanımına arka taraftan yakınlıkta bulunur. Cilalı ve berrak bir aynaya baktıgını gören kimsenin, üzüntü ve kederleri gider. Pasli ayna kişinin kötü halıdır. Aynanın temiz olmayıp kirli olması rüya sahibinin büyük bir üzüntü ve hederi bulunduguna delalet eder.

Bu rüyalar ilginçtir. Ayna rüyası olacak birçok şeyi açıklar. Bir aynaya bakarak çok güzel olduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk dolu bir devre vardır. Yine aynaya bakarken solgun ve bitkin olduğunu gören kimsenin önünde sorunlarla dolu bir devre vardır.

Rüyada aynaya bakmak, çevrenizdeki insalara karşı ters cevap vermek huyunuz olduğu için bütün dostlarınızla olan ilişkilerinizin bozulacağına işarettir.

İbn-i Şîrîn (rh.a.) demiştir ki:
Rüyada ayna görmek, büyüklüğü ve parlaklığı derecesinde, rüya sahibinin “- yükselmesine ve mevki elde etmesine delâlet eder."

Cabirü`l-Mağribî demiştir ki:
"- Rüyada aynada güzel bir yüz görmek, ferahlık ve sevinçe, çirkin yüz görmek de hüzün ve kedere delâlet eder."

Kirmanı ye göre:
Bir aynaya baktıgını görenin eşi hamile ise kendisine benzeyen bir oglu olur. Eger bu rüyayı kadın görmüsse, rüya yine ayniyla çıkar. Hamile bir kadın rüyasinda aynaya baktıgını görse kendisine benzer bir kiz çocugu dogurur. Eger bu rüyayı gören hamile degilse kocasi ile aralarında kavga çıkip dayak yer.

Cabir ül Magribi ye göre;
rüyada aynada güzel bir yüz görmek ferahlik ve sevinçtir. Çirkin yüz görmek ise hüzün ve kederdir.

Ebu Said El Vaize göre:
ayna yorumunda ikilik vardir. Çogunluk, aynanın rüyada görülmesini mürüvvet olarak kabul ediyor. Aynada yüzünü gören bolluga kavusur.Rüyada Ayna Ne demektir, Rüyalarda Ayna görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.