Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Bardak görmek Rüyada Bardak görmek
  Rüyada Bardak  Bugün 22 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Pecete Görmek
Rüyada bir lokantada veya evinizde yemek yerken peçete kullandiginizi görmek, el evinde veya baş
Rüyada Iflas Görmek
Rüyada iflas ettigini gören kimsenin din ve dünyasındaki noksanlıgına delalet eder. iflas eden
Rüyada Koca Görmek
Rüyada bir kadının kendi kocasıni görmesi son derece sevindirici bir haber alacagına, bakire b
Rüyada Bakırcı Görmek
Rüyada bakırcı görmek, çok söz söyleyen, fakat kendisi dinlemeyen, halka bunları anlatmakla
Rüyada Acıkmış Görmek
Bir baskasını acıkmış görmek , iyiye yorumlanmaz. Kendisini acıkmış görmek, servetini kayb
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Bardak Görmek, Bardak Kırmak, Rüya Tabirleri,Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Bardak

Rüyada Bardak görmek

Evin kadını yahut hizmetçisiyle. Cam bardak hediye edilmesi sevgileden görülecek fazla muhabbete. Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala. Porselen bardak asıl ve hürmetli bir kadına. Bardaktan talı bir şey içmek eşinin muhabbetine. Ekşi birşey içmek eşlar arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa. Bardağın çatlaması gönül kırıklığına, kırılması maiyetinde bulunanlardan birinin yahut çocuğunun ölümüne delalet eder. Bardak satan kimseyi görmek neslin devamına, çocukları sevmeye ve ilim öğrenmeye delalet eder.

Dolu bardak iyi haber anlamına gelir. Bardak güven vermemeye veya bir yardımcı anlamına gelir. Boş bardak, iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir.

Rüyada bardak, rahat, huzur ve zevk olarak yorumlanır. Ayrıca bardak geleceği de temsil eder.

Bardak görmek dünya ve ahiret işlerinde çekilen sıkıntı veya görülen mutlulukla yorumlanır. Rüyasında su dolu bir bardagı elinde tutmak, bol bir kısmetle müjdelenir. Bardagında kırmızı renkli bir sıvı olduğunu görmek, eşinin rahatsizlanacagına; bir bardak su doldurdugunu, fakat suyun bardagı doldurmayıp dibinden aktıgını görmek, elindeki parasının beceriksizlik yüzünden eriyip bitecegine; bardagın tatlı bir serbetle dolduğunu görmek, büyük bir mirasa konacagına; bardagı elinden düşürerek kırdıgını görmek, malinin elinden çıkacagına; bardagın yarıya kadar su ile dolu olduğunu ve bu suyu içtigini görmek, bekledigi bir paranın ancak yarısının eline geçecegine işarettir. Bazılarına göre; rüyada bardak görmek, kısa bir zaman sonra feraha kavuşacagınıza, bu yüzden bir hizmetçiye ihtiyaç duydugunuz için bir hizmetçi tutacagınıza delalet eder. Toprak bir bardaktan su içtiginizi görmek, eski bir davanızın lehinize sonuçlanacagına ve çok miktarda mala kavuşacagınıza işarettir. Bir bardagı kırdıgınızı görmek ise, fena bir haber alıp üzüleceginize; içi serbet veya başka içeceklerle dolu bir bardak görmeniz de hayatınızda beklemediginiz bir başarıya ulaşacagınıza yorumlanır.

Bir başka rivayete görede: Rüyada bardak görmek, sevgiliye işaret eder. Bundan dolayı kendisine bir cam bardak takdim edildigini gören kimse yakında sevdiginden fazla ilgi görür. Rüyada bardak, rüya sahibinin haline göre büyük bir para ile tabir edilir. Rüyada bardak görmek, hizmetçiye, bardakların kırıldıgını görse, hizmetçi ve çocukların ölmesine işaret eder.

Beraber olduğunuz kişinin sevgisini gösterir.

Rüyada bardak görmek, namus ve ahlakınızdan şüphe edenlerin olduğuna, dolu bardak görmek, güzel bir habere, hediyeye, boş bardak, kötü bir habere, yapılacak evlilikte hayal kırıklığına uğrayarak mutlu olamamaya, bardak kırıldığını görmek, hizmetinde çalışanlardan veya çocuklardan birinin ölümüne işarettir.

Rüyada Bardak kırmak, ev içinden birinin ölümüne işarettir.Rüyada Bardak Ne demektir, Rüyalarda Bardak görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.