Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Başörtüsü görmek Rüyada Başörtüsü görmek
  Rüyada Başörtüsü  Bugün 26 Kasım 2015
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Susen Görmek
Rüyada görülen susen vaktinde olmak şartı ile dikili susen görmek hayır ve çocuğu olacağı
Rüyada Buket Görmek
Rüyanızda butket veya Çiçek demeti genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevinçli haber
Rüyada Beyin ve ilik Görmek
Beyin ve ilik gizli mal ile yorumlanır. Rüyada beynin burnundan akıp yere düştügünü görmek,
Rüyada Filika Görmek
Rüyada filika görmek yolculuga yorumlanır. Rüyasında bir filika içinde denizin ortasında bulu
Rüyada Profesör Görmek
Rüyada kendinizi profesör görmek bütün isteklerinizin gerçekleşeceğine, üniversitede görev
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Başörtüsü Takmak, Görmek, Başörtüsü, Rüya Tabirleri,Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Başörtüsü

Rüyada Başörtüsü görmek

Rüyada Başörtüsü takmak, rüyada başörtü görmek İffetli kadına, uzun ömürlü kız çocuğuna. Temiz ve yeni başörtüsü varlıklı ve iyi kocaya. Eski ve yamalı başörtüsü yoksul kocaya. Başörtüsünün herkesin içinde açılması hata işlemeye, Başörtüsünün uçması eşten ayrılmaya, onun geri gelmesi ayrıldığı kocannın ona geri dönmesine delalet eder.

Rüyasında başına bir başörtüsü, takan kız hemen evlenir. Yeşil eşarp, mutlu bir aşk evliliği, kırmızı, beyaz, siyah baş örtüleri anı evlilik anlamına gelir. Mor eşarp tanınmış önemli bir evliliktır. Ancak gri, bej ve rengi güzel olmayanlar ise evliliğin mutluluk getirmeyeceğini bildirir.

Rüyanızda başörtü görmek, halinizden memnun ve kanaatkar bir kimse olduğunuza işarettir. Başınıza başörtüsü örttügünüzü görmek, etrafınızdaki kimselerle daima iyi geçindiginizi ve onların da size karşı saygıli olduklarıni gösterir. Başörtüsü diktiginizi görmek ise, yeni dostluklar kuracagınıza ve bundan büyük faydalar elde edeceginize delalet eder. Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen başörtüsü, hanımın kocasıdır. Başörtüsünün genişligi kocanın müsamahasma ve halinin iyiligine, sıkılıgı malının çokluguna beyazlıgı da kocanın din ve rütbesine işaret eder. Rüyada baş örtüsü görmek, rüya sahibinin nail olacagı kanaate işaret eder. Bir kadın rüyada, başında kumaştan bir eşarp yahut bir elbise olduğunu görse, onun düşmanları kocası ile aralarını sogutmak arzusunda bulunurlar. Başörtüsü siyah ve eski olursa, kocasının fakir ve aklı az olmasına işaret eder.

Başörtüsünde meydana gelecek fenalık, kadının kocası hakkında erişecek musibet ve kederdir. Eger kadının kocası yoksa, meydana gelecek fenalık kadının malına gelecek zarar, yahut kız kardeşi veya amcası gibi işlerine bakan kimseye erişecek bir musibettir. Erkek birisi rüyasında basma başörtüsü örttügünü görse, hizmetçi bir kadın bulur. Başörtüsünü bir cemaat içinde açtıgını gören kadın, utanma ve hayasmı giderecegi bir musibete müptela olur. Bir kadın, başörtüsünün başından gittigini görse, kocasından ayrılır. Başörtüsünün yine basma geldigini görse, kocası yine ona döner.

Rüyasında başına bir örtü, eşarp vb takan kız hemen evlenir. Evliliğin türünü de eşarbın rengi belirler. Yeşil eşarp, mutlu bir aşk evliliği, kırmızı, beyaz, siyah baş örtüleri anı evlilik anlamına gelir. Mor eşarp tanınmış önemli bir evliliktır. Ancak gri, bej ve rengi güzel olmayanlar ise evliliğin beklendiği gibi olmayacağını bildirir.

Malûmdur ki, başörtüsü hanımların ziynetidir. Rüyada görülen başörtüsü, hanımın efendisine delâlet eder.

Rüyada başörtüsünün genişlediğini görmek, kocanın halinin genişliğine işarettir. Keza başörtüsünün sıkılığı kocanın malının çokluğuna, beyazlığı da din ve rütbesine delâlet eder.

Rüyada başına tas giydiğini görmek, nefsin kötü ve çirkin arzularından muhafaza edileceğine alâmettir.

Başına çelikten tolga giydiğini görmek; kuvvet, izzet, makam ve ikbal ile tabir olunur.

Kirmanı demiştir ki:
Rüyada başa giyilen taç, evlada işarettir. Çünkü evlât baba için taç gibi kıymetlidir.
Bir kadının rüyada başörtüsünün başından gittiğini görmesi, kendisi hakkında hayra alâmet değildir.

Bir erkek rüyada başına başörtüsü örttüğünü görse, bu hizmetçi ile tabir olunur.Başını tül ile örttüğünü görmek, tevazu ve iyi kalbliliğe işarettir.Rüyada Başörtüsü Ne demektir, Rüyalarda Başörtüsü görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.