Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Besmele görmek Rüyada Besmele görmek
  Rüyada Besmele  Bugün 22 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Muze Görmek
Rüyanizda bir müzede bulundugunuzu ve eski tablolari ve diger eski seyleri incelediginizi görmek,
Rüyada Kira Görmek
Rüyasında ev kiralayan kişi önemli bir senet imzalamak anlamındadır. Kira vermek ise para duru
Rüyada Suslenmek Görmek
Rüyada süslenmek için bir ayna karşısinda bulundugunuzu gömeniz, evinize yeni kimselerin gelec
Rüyada Peşin para ıle veresiye mal almak Görmek
Rüyada peşin para ile veresiye mal aldığını görmek ölçü veya miktarını beyan veya bir ş
Rüyada Suc 1 Görmek
Rüyada suç islemek, küfür ve sapıklığa tabi olmaya yorumlanır.
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Besmele Çekmek, Görmek, Ne demektir, Besmele, Rüya Tabirleri,Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Besmele

Rüyada Besmele görmek

Rüyada Besmeleyi KUR'AN-I KERIM harfleri ile, güzel ve noksansız olarak yazdığını görmek rızık, sanat, ilim ve her türlü hayırlı işe delalet eder.

Rüyada Besmelerin yazıldığı yerden silinmesi, yazılı kağıdın uçup gitmesi yada imhası ecelin yaklaşmasıyla. Besmeleyi caiz ve uyygun olmayan şeyle yazmak inanç zayıflığına. Onu asıl harfleriyle değil de diğer dillerin harfleriyle yazmak o ülkenin parasına yahut yabancılarla arkadaşlık etmeye. Besmelede görülen şekil ve ifade noksanlığı din ve dünyalıktaki noksanlığa. Besmeledeki kelimelerinin yerlerini değişmiş olarak görmek inanç ve akidedeki değişmeye. Güzel bir hat yazısı ile besmeleyi bir evde görmek mutluluğa, güzel akideye ve hayırlı eşe. Besmeleyi tamamen okumak malda artışa ve ziyade berekete, arzu edilen hayırlara ermeye. Besmeleyi euzü ile birlikte söylemek korkudan emin olmaya. Sıkça besmele çekmek beş vakit namaza. Bir işe besmele ile başlamak, eğer iş meşru ve hayırlı ise bereket ve semeresine, haram ve gayrimeşru işe besmele ile başlamak hakla batılı karıştırmaya ve günah işlemeye delalet eder.

Rüyada besmele çekmek, Rüyasında besmele çektiğini gören kimse bütün sıkıntılarından kurtulur, ferah ve aydınlık günlerin başlangıcına işarettir. Besmele çeken kimse korunur.

Rüyada besmeleyi güzel bir yazı ile yazılmış görmek, ilme, hidayete ve besmelenin bereketi ile rızka işaret eder. Bazen besmele yazılı levhayı görmek, toruna veya vaktiyle eline geçiremedlgi bir şeyi yeniden ele geçirecegine ve evlenmek için gayret gösterip neticede başaracagına işaret eder. Besmele, sapıkça düşünceden sonra hidayete de işaret eder. Rüyada güzel bir yazı ile besmele yazmak, rızka, ilim ve meslekte hissedar olmaya, ölü kimsenin bunu yazdıgını görmesi ise Allah `ın rahmetinde olduğuna işaret eder. Bazen besmeleyi yazmak ziraatta kazanç ve berekettir. Besmeleyi yazdıktan sonra imha ettigim veya kuşlardan birisinin besmeleyi yazıldıgı yerden kapıp kaçırmasını görmesi rızkının tükenip, ömrünün bitmesi ile tabir edilir. Kendi mezhebine göre namazda besmele okumaya mecbur olmayan birisi rüyasında besmeleyi namazda okudugunu görse, ihtiyacı olmaksızın bir borcun altına girer, bazen de bu rüyayı görmek, annesinden yüz çevirip, babasına, veya babasından yüz çevirip anasine dönmesine, yahut sünneti farza, nafileyi sünnete, bidati müstehaba tercih etmesine işaret eder. Besmele, rüyada ne ile yazılmış ise onunla tabir edilir. Eger altınla yazılmış ise rızka, taat ve ibadetle toplanmaga ve inançlarının düzgünlügüne işaret eder. Bazen de iyi şekilde anılmasına ve güzel ibadete işaret eder. Besmeleyi okunmayacak bir şekilde yazdıgını görmesi, Itikadının bozukluguna işaret eder. Besmeleyi kagıda yazdıgını görmesi, güzel ve sevaplı bir iş işleyecegine, deri üzerine yazması ise bir miras talebinde bulunacagına, kırmızı, sarı ve beyaz bir kumaş üzerine yazması ferahlıga, sevinçe, nail olmaya, yeşil bir bez üzerine yazılması ise rüyayı görenin Allah indinde şehid olacagına işaret eder. Besmeleyi bu sayılan şeyler veya bunlardan başka bir şey üzerine nurla veya altınla yazmak, müjde ve saadete işaret eder. Rüyada besmelenin şekil ve noktalarını görmek, eger besmele hanıma işaret ederse, onun şekil ve noktası da kadının malına, eşyasına, dogurmasına ve namusluluguna işaret eder. Eger besmele mala işaret ederse o şekilde ve noktalar da malın faydalı zekatına işaret eder. Eger besmele namaz ise nokta ve şekil de namazın sünnetleridir. Eger besmele bir şehir ise nokta ve şekil de şehrin halkına, ulema ve esrafından ileri gelenlerine, sanat ehline, ticaret ve sermaye sahiplerine işaret eder. Besmelenin üstün, esire ve ötüresi de göz önünde bulundurulur. Besmelenin üst herekesi, rütbeye alt herekesi işten çıkartılmasına, ötr herekesi, ise yücelige, ölüme, yahut yapmakta olduğu işin bittigine işaret eder. Vasıl alameti, sılaya, cezm alameti, işlerinde sebatli olmaya, sedde alameti ise, işlerinde çetinlik ve mesakkate işaret eder. Bu alametlerden başka besmelede görülen diger alametler rüyayı görenin ilim ve dünyasına nisbet olunur. Irab alametlerinden birisinin noksan olduğunu gören kimsenin rüyası yine din ve dünyası ile tabir edilir. Besmelenin kelimelerinin yer degiştirdigini görmek meşru olan bir şeyi mahallınden başka bir yerde kullanmaya işaret eder.

Baskasınin yazdıgı besmeleyi imha ettigini gören kimse ahdını bozar, yahut kendisinde bulunan ilim ve malda cimrilikte bulunur. Bu rüyayı gören hasta yada isyankar ise tevbe ederek Allah `a yönelir ve hastalıgı da iyi olur. Bazen bu rüyayı gören evlenir ve salih zürriyeti veya ticaret için biriktirdigi maldan kazancı olur. Bir kimse rüyasında besmeleyi tamamen okudugunu görse, Allahu Teala o kimsenin mallının bereketini artırır.Rüyada Besmele Ne demektir, Rüyalarda Besmele görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.