Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Boşanmak görmek Rüyada Boşanmak görmek
  Rüyada Boşanmak  Bugün 22 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Çelik Başlık Görmek
Rüyada başıda migfer veya çelik başlşk bulundugunu gören kimse, malının eksilemeyeceginden
Rüyada Halter Görmek
Rüyanizda bir idman kulübünde halter çektiginizi görmek, kısa bir hastalıktan sonra doktorunu
Rüyada Badana Görmek
Evin iç duvarlarını badalamak kalp temizliğine, aile huzuruna, şeref ve yüceliğe. Cephe duvar
Rüyada Ama Görmek
Bu rüyanın yorumu için lütfen kör kelimesine bakınız.


Rüyada ama görmek
Rüyada Kesmek Görmek
Rüyada bir şeyi kestigini görmek ailenize veya dostlarınıza karşı kalbinizde beslediginiz sev
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Boşanmak Görmek, Boşanmak, Ne Demektir, Rüya Tabirleri,Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Boşanmak

Rüyada Boşanmak görmek

Bekarın eşini boşaması bulunduğu durumu terk etmesine. Evli birinin eşini boşaması geçim sıkıntısına. Geçerli bir sebeple eşlerin ayrılması her iki taraf için zenginliğe. Boşandığı eşine dönmek eski duruma avdet etmeye, hastanın iyileşmesine.

Rüyada boşandığını gören erkekse, maddi kazanca, kadınsa evlilikte tartışmalı bir döneme işarettir.

Rüyada boşandığınızı gördüyseniz evliliğinizde birtakım sorunlar var demektır. Eğer bekarsanız, bu rüya sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi evli ise kederlenir, bekarsa aşkla ilgili düş kırıklığına uğrar.

Boşanma görmenin yorumunda bir çok tabirciler ayrı, ayrı yorumlarda bulunmuşlardır. Bir rivayete göre bu rüya sahibi çalıştığı yerden ayrılır. Diger bir yoruma göre de, rüya sahibi memursa işinden atılır. Rüyada karısını kesin surette boşadıgını gören, elindeki işini terk eder ve onu bir daha yapmak istemez. Rüyasında karısını boşadıgını ve sonra onu kıskandıgını gören, tekrar almak için yalvarır. Çünkü yorumculara göre kıskanmak hırstır. Karısını boşadıgını gören, en sadık bir dostunu şiddetle azarlar veya onu suçlar. Karısını boşadıgını gören, eger dindar ise, dünyadan elini çeker ahiret için meşgul olmaya başlar. Bekar bir kimse rüyada karısından boşandıgını görürse, bir kıza aşık olur. Genç bir kızın bu rüyası onun evlenecegine işarettir. Bazılarına göre ise; bosanma genellikle iyiye yorumlanmaz. Evli bir insanın rüyasında boşandıgını görmesi, eger hakikatte bekar ise tanıştığı insandan ayrilacagına, evli ise eşinden boşanacagına işarettir. Bir başka rivayete görede: Rüyada bir erkeğin hanımını boşaması, hayra yorumlanmaz. Böyle bir rüya, geçimin daralmasına veya gerçekten ayrılık olmasına ya da ikısinden birinin vefat etmesine işaret eder. Bu rüyayı evli kadın görürse, kocasıyla arasına başka birisinin girmesiyle tartışmaların çıkmasına, dolayısıyla da üzüntülere sebep olacagına, eger rüya sahibi (kadin) hasta ise düşman olarak birbirleriyle yaşamlarını sürdüreceklerine işarettir.

Rüyanızda boşandığınızı görmek, evliliğinizde birtakım sorunlar var demektir. Eğer bekarsanız sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

Kirmanî ye göre:
Rüyada karı boşamak su şekilde tabir olunur: Zenginlik, ortaktan ayrılma, işinden ayrılma, ticaretini terk, malının elinden çıkması, istemedigi bir şeyin olmasına.

îbn i Sirin e göre:
Rüyasında karısını boşadıgını gören şerefini ve itibarıni kaybeder. Eger rüya sahibinin başka bir karısı varsa malında eksilme olur. Karısı olmadıgı halde rüyasında karısını boşadıgını görenin eceli yaklaşmıştır.

Ibn i Kesir e göre:
Rüyada eşinden boşandıgını görmek, erkekse bulundugu bir işte başarısız olmaya, kadın ise evlenecegine delalet eder.

Abdülganı Nablüsî ye göre:
Boşanma rüyası karıkoca arasındaki bagın daha da kuvvetlenmesi demektir.

Ebu Sait El Vaiz e göre:
Karısını boşadıgını gören zengin olur.Rüyada Boşanmak Ne demektir, Rüyalarda Boşanmak görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.