Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Çay görmek Rüyada Çay görmek
  Rüyada Çay  Bugün 23 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Kanepe Görmek
Rüyada kanepe veya koltuk görmek ve üzerinde oturmak büyük bir rütbe veya mevki sahibi olmak d
Rüyada Reis Görmek
Rüyada görülen reis yorumu için sultan veya yönetici kelimesine bakın.
Rüyada Biberon Görmek
Rüyada bir bebege biberonla süt içirdigini görmek, bir yetimi sevindirecegine; biberona süt dol
Rüyada İnanç Görmek
Rüyada inanç yorumu dikkat edilmesi gereken bir konudur, olduğu gibi çıkabilir.
Rüyada Gazyağı Görmek
Rüyada görülen gazyağı rızık ve sevinçe delalet eder.
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Çay içmek, Görmek, Çay, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Çay

Rüyada Çay görmek

Rüyada çay içtigini görmek iyiye yorumlanır. Bir kahvehanede arkadaşlarıyla birlikte çay içtigini gören, işinde ve hayatında mutlu bir ömür sürer. Evinde misafirlerine çay ikram ettigini veya böyle bir yerde kendisine ikram edilen çayı içtigini görmek, herkes tarafından saygı gören bir kişi olduğuna ve bütün tanıdıkları tarafından sevildigine delalet eder. Bir dükkandan paketle çay satın aldıgını görmek, uzak bir akrabasının gönderdigi kıymetli bir hediyeyi alacagına, veya bir büyük adamdan menfaat görecegine işarettir. Eline aldıgı bir çay fincanını veya bardagını kaza ile üzerine döktügünü görmek, yapmak istedigi önemli bir işi yapamayacagına, bunun için büyük bir engelle karşılasacagına delalet eder. Rüyada çay görmek iyiye yorumlanır. Rüyada çay görmek, iş ve duygusal hayatınızda iyi yolda olduğunuza işarettir. Bir misafirlikte veya kahvede size çay ikram edildigini görmek, yeni bir iş veya memuriyet veya büyük bir kısmete ulaşacagınıza delalet eder. Çay bardagınızı kaşıkla karıştırdıgınız halde şekersiz olduğunu fark ettiginizi görmek, yapacagınız her hangi bir işte size engel olacak birilerinin bulunduguna, limonlu çay içtiginizi görmek, bir kişiden yardım göreceginize işarettir. Bazılarına göre rüyada çay içmek, zevke, neşeye ve keyfe işarettir. Billur bir kadehte berrak çay içmek hayır ve menfaate delalet eder. Bir rivayete göre iyi bir eşten hayırlı bir evlada delildir. Çay bulanık ve çok koyu renkte olursa keder ve akıntıdır. Çayın çok sıcak olması hastalıga, şekersiz olması kedere, toprak çanakta çay içmek, rızkta darlıga, adi bir kapta çay içmek fakirlige delalet eder.

Çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire. Çayı tarlasında yeşil görmek sevinçe, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.

Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir .

Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay ikram etmek o insanın çevresinin genişleyeceğini belirtir. Rüyasında çay içen kimse, iş ve toplum yaşamında başarılı olur demektir. Pakette çay görmek yeni hayaller ve beklentiler olduğunu anlatır. Çayı devirip dökmek bazı planlarınızın sonuca ulaşmayacağını işaret eder.

Rüyada içilen çay, iş yaşamında ve toplum yaşamında da başarı anlamına gelir.

Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.Rüyada Çay Ne demektir, Rüyalarda Çay görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.