Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Ceviz görmek Rüyada Ceviz görmek
  Rüyada Ceviz  Bugün 25 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Kıllar Görmek
Rüyada vücudunun kıl bitmeyen yerlerinde kıl çıktıgını görmek borca girmege ve sonra bu bo
Rüyada Kavuk Görmek
Rüyanızda başınıza bir osmanlı kavugu geçirdigi görmek eski günlere karşı hasret duydugun
Rüyada Borç Görmek
Rüyada kendinin borçlu olduğunu görmek, iyiye ve hayra alâmet değildir. Bu rüya, zillet ve ha
Rüyada Cımbız Görmek
Rüyada cımbızla vücudunuzdan kıl çektiginizi görmek, bu günlerde etrafınızdakilerden bazı
Rüyada Saır Görmek
Rüyada sair görmek, yaptıgı isi sözlerine uymayan, göründügü halde içi fesat dolu bir kims
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Ceviz Yemek, Toplamak, Görmek, Ceviz, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Ceviz

Rüyada Ceviz görmek

Rüyada ceviz yemek maddi kazanç belirtisidir. Ceviz toplamak mutlu bir Aile yaşantısına işaret eder.

Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektıi. Ceviz toplamak aile yaşantınızın mutlu olmasının belirtisidir. Çürük ceviz birisinin sizi kandırılacağını belirtir. Ceviz ağacı: kötü ve açgözlü bir adamla karşılaşacağınıza yorulur. Ceviz ağacından düşmek ise başınız belaya girecek ancak kurtulacaksınız anlamına gelir. Ceviz koparmak mecburi bir seyahat nedeniyle sevdikleriniz ayrı kalacağınız anlamındadır. Kurumuş ceviz ağacı para durumunuzun bozulacağını işaret eder. Ceviz ağacı yıkılırsa yakınlardan boyu uzun birisinin ölümünü haber verir.

Rüyada ceviz ağacının meyvelerini koparan kimsenin sağlık sorunları hallolur. Ağaçtan ceviz koparmak, para almak anlamına da gelir.

Rüyada ceviz görmek zorlukla edinilen mal ve eşya delalet eder. Rüyada elinde cevizler olup bunlarla hışırtı çıkardıgını görmek düşmanlıga; cevizin çürük çıktıgını görmek, haram mala; kendisinin bir çok cevizi olduğunu görmek, bir kişi ile davalı olacagına delalet eder. Rüyada bir agaçtan ceviz topladıgını görmek, bir mirasa konacagına işarettir. Bir başka rivayete görede: Rüyada ceviz, maldır. Cevizlerin birbirlerine sürtülmesinden dolayı işitilen ses, düşmanlık ve şiddettir. Rüyada görülen ceviz ağacı, cimri, ugursuz, artan mala sahip bir kimsedir. Ceviz ağacı üzerinde olduğunu gören kimse, yukarıda vasfolundugu gibi kaba bir kimseye güvenir. Eger agaçtan indigini görse, güvendigi o kimse ile aralarında olan işi tamamlanmaz. Ceviz ağacından düşüp öldügünü gören kimse, öldürülür, ölmez ise kurtulur. Agaçtan düşüp el veya ayagının kanadıgını gören bir belaya girer, fakat sonra bundan kurtulur. Ceviz ağacını kökünden çıkardıgını gören, bir insanı öldürür. Ceviz, güçlük ve zahmetle kazanılan bir malin meyvesidir. Bir bostanda ceviz toplayıp biriktirdigini gören kimseye bir kadın tarafından mal gelir. Eger gördügü cevizin kabugu soyulmuşsa, kendisine kıfayet edecek derecede rızıklanır. Cevizin kabugunu yedigini gören kimse cimri bir adamı çekiştirir. Cevizle oynadıgını gören kimse haram mal kazanmakla meşgul olur. Ceviz, salih kimseler, kardeşlerle, bedenin sıhhati ve uzun yolculuklada tabir edilir. Rüyayı gören kadın ise, uzun ömürlü olmasına işarettir. Kınımış ceviz, zahmet ve meşakkatsiz elde edilen maldır. Hindistan cevizi, kahin ve falcı sözüne işarettir. Hindistan cevizinden yedigini görenin sözü tasdik edilir. Hindistan cevizi iltihap ve yanıga da işarettir.

Rüyada ceviz görmek; gömülü bir servete, ceviz ağacı; kötü bir adama, ceviz yemek; önemli bir hastalığa tutulmaya, ceviz toplamak; yanlış bir hareketinizle birilerinin kavgasına sebep olacağınıza, ceviz ağacının kuruduğunu görmek; sıkıntıya düşmeye işarettir.

Güçlük ve zahmetle kazanılmış olan malın semeresine; Ceviz Ağacı görmek huysuz ve asabi bir kimseye, Bu ağaca çıkmak böyle biriyle dost olmaya, Ceviz ağacının yaprakları böyle bir adamdan mal elde etmeye delalet eder.Rüyada Ceviz Ne demektir, Rüyalarda Ceviz görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.