Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Cinsel Ilişki görmek Rüyada Cinsel Ilişki görmek
  Rüyada Cinsel Ilişki  Bugün 22 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Oyuncak Görmek
Rüyada görülen oyuncak hayal gücü ile yorumlanır. Rüyanızda çocugunuza her hangi bir oyunca
Rüyada Deli Görmek
Rüyasında deli gören kimse, yeni birisiyle tanışır. Bir delinin bir şey vermesi kısmet olara
Rüyada Gem Görmek
Rüyada gem görmek, meslek sahibi için tedbirli olmaga ve malca kuvvete yorumlanır. Rüyada semer
Rüyada Perhiz Görmek
Rüyada kendinizi perhiz yaparken görmek barsak ve mide hastalığına yakalanacağına yorumlanır
Rüyada Dayanmak Görmek
Rüyada arkasını veya yanını bir yere dayadıgını görmek, işlerinde kolaylık hasıl olacag
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Cinsel Ilişki Görmek, Cinsel Ilişki, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Cinsel Ilişki

Rüyada Cinsel Ilişki görmek

Rüyada eşinizle veya sevgilinizle cinsel ilişkide bulunduğunuzu gördüyseniz, bu hayallerinizi gerçekleştireceğinizin işaretidir. Eğer tanımadığınız bir yabancıyla ilişkiye girdiyseniz, zarara uğrayacağınız ve itibarınızın zedeleneceği anlamına gelir.

Rüya gören erkekse amaçlarına kavuşup, işinde ilerleyecegine; rüya gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçirecegi, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura erecegine.

Rüyada cins-i münasebette bulunmak büyük bir rütbeye işaret eder. rüyada görülen cinsi münasebette meni görülse ve uyandıgında üzerine guslün farz olduğunu görse, bu rüya batıl bir rüya olduğundan tabir edilmez. Düşmanı ile cinsi münasebette bulundugunu gören kimse, düşmanına galip gelir. Dostlarının birisiyle cinsi münasebette bulundugunu gören kimse onlara iyilik eder. Tanımadıgı bir adamla cinsi münasebette bulundugunu gören kimse, malca israf eder. Münasebette bulunmak borcu ödemeye, üzüntü ve kederli kimsenin, üzüntü ve kederden kurtulmasına işarettir. Rüyada cinsel ilişki de bulunmak istedigi bir kadının erkek olduğunu gören kimse, memur olmak istiyorsa, olamaz ve ümit ettigi şey de vücuda gelmez. Rüyada kücük bir kızla cima ettigini gören kimse, bakire bir kızla evlenir. Bazı tabirciler de demişlerdir ki, rüyada bir cocukla cinsi münasebet yaptıgını gören kimseye, bir musibet ve bela erişir. Bir delikanlı ile cinsi münasebette bulundugunu gören kimseye, nihayeti olmayan bir mesakkat isabet eder. Bir kimse rüyada kadınla cinsi münasebette bulundugunu görse ve o kadın da Örtülü olsa, hayra işarettir. Bir insanın rüyada tanımadıgı bir kadınla cinsi münasebette bulunması, o kadının görünüşünce o insana ariz olacak işlere ve o nisbette işinin tamamlanmasına işarettir. Eger o kimse zengin ise, çocuk için birtakım şeyler bagışlamasına ve malik olduğu şeyleri ona vasiyet edip ve buna dair de vasiyetname yazmasına işarettir. rüyada cinsi münasebette bulunmak, yolculuk, harp, yanma gitmek, sefere çıkmak, savaşmak ve insanın din ve dünyaca istedigi şeyden muradına kavuşmasına işarettir. Rüyada hanımı ile cinsi münasebet yaptıgını gören kimse, hanımından umdugu şeye veya hanımı kendisinden ümit ettigi şeye işarettir. Zina eden bir kadınla cinsi münasebette bulundugunu gören kimseye, haram bir mal isabet eder. Cennet hurilerinin birisiyle cima ettigini gören kimse, o kadının güzelligi nisbetinde dini emirleri yerine getirir. Cennet hurilerinin birisiyle cima ettigini gören kimse, sevinç ve ferahlıkla dini bahislerden hayırlı bir şey duyar. Bir kadın rüyada başka bir kadınla cinsi münasebette bulundugunu görse, o kadının münasebette bulundugu kadının sırrına muttali olmasına, fikir ve hareketlerinde bulundugu kadını tanımıyorsa, boş bir işle ugraşmasına işarettir. Evli bir kadın, rüyada başka bir kadınla cinsi münasebette bulundugunu görse, kocasından ayrılacagına işarettir. bir kimse rüyada bir ölüyle münasebette bulundugunu veya ölünün kendisiyle cinsi münasebette bulundugunu görse, o kimsenin ölecegine işarettir. Bir kimse rüyada cinsiyet organı ile kendi kendine cinsi münasebet yaptıgını görse, o kimsenin himmet etmemesine ve iyilik etmesi lazım gelenler için cimrilikte bulunmasına, malim israf ederek sarfetmesine ve eşini boşamasına işarettir. Eger bu rüyayı gören fakirse, onun şiddetli bir hastalıga yakalanmasına, bazen de kendisine nikahı haram olan kadına yaklaşmasına işarettir.

Rüyada cinsel ilişkide bulunmak; büyük bir rütbeye yükselmeye ve sıkıntıdan kurtulmaya, düşmanla cinsel ilişkide bulunmak; cinsel ilişkide bulunulan düşmanın maglup edilecegine, tanıdık biri ile cinsel ilişkide bulunmak, dostlara karşı iyi davranmaya, tanınmadık biri ile cinsel ilişkide bulunmak; üzüntüden kurtulmaya, bir hayvanla cinsel ilişkide bulunmak; arzu edinilenin daha üstünde bir yere gelmeye, cinsel ilişkide bulunmak istedigi kadını erkek olarak görmek; arzu ve istege kavuşamamaya, kötü yoldaki bir kadınla cinsel ilişkide bulunmak; haram mala, arkadan cinsel ilişkide bulunmak; istenilen şeyin yerine gelmeyecegi gibi elindeki malında yok olacagına, rüyada kücük bir kız çocuğu ile cinsel ilişkide bulunmak; başınıza kötü bir şeyin gelecegine, güzel bir kadın ile cinsel ilişkide bulunmak; iyiye, bir ölü ile cinsel ilişkide bulunmak; ölüme ve ilişkiye girilen kimse ile aynı mezarlıga gömülmeye işarettir.Rüyada Cinsel Ilişki Ne demektir, Rüyalarda Cinsel Ilişki görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.