Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Çıplak görmek Rüyada Çıplak görmek
  Rüyada Çıplak  Bugün 23 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Demirci örsü Görmek
Bir kişinin Rüyada demirci örsü görmesi, kuvvet ve kudrete işarettir.
Rüyada Sahabe Görmek
Rüyada görülen sahabe yorumu için ashab-ı kiram kelimesine bakın.
Rüyada Mantı Görmek
Rüyada mantı yediğini görmek sevdiği arkadaşlarından birinin ihanetine uğramak demektir.
Rüyada Saat Görmek
Rüyada görülen saat kötü haberler almaya delalet eder. Saati ayarlamak yaşamın gidişinin dü
Rüyada Pelte Görmek
Rüyada pelte güzel ve afiyet üzere tüketilen rızka delalet eder.

Rüyada pelte en s
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Çıplak Görmek, Çıplak, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Çıplak

Rüyada Çıplak görmek

Rüyasında anadan dogma soyundugunu gören, cahil ve bilgisiz bir kişidir. Bütün hayatı boyunca bilgiden ve ilimden yoksun kalır. Eger ahlaki bozuk bir kimse ise, halk tarafından kötü bir gözle görülür. Hiçbir zaman hiçbir işinde başarılı olamaz ve toplum içinde sönük bir şekilde yaşar, bir gölge halinde kalır. Rüyasında çıplak olup halktan utandıgını ve onlara karşı örtünmek için bir şey istedigini gören halk arasında rezil olur ve sırrı anlaşılır. Çıplak olduğu halde halktan utanmadıgını ve onlardan örtünmek için bir şey istemedigini gören, hacca gider. Vücudu çıplak, fakat cinsi organları örtülü olduğunu gören, affa ugrar ve üstünlük kazanır. Din bakımından buna layık degilse, bu rüya hakkında hayırlı degildir.

Eger rüya sahibi tanınmış bir kimse ise bu rüyanın kendisine zararı yoktur. Belki aksine kendisine çok hayırlı olacaktır. Bir yerde kendini çıplak görmek, rezil olmaktır. Rüyasında arkasındaki elbiseyi çıkarıp çıplak kaldıgını görene sevgi gösterisinde bulunan hilekar bir düşman musallat olur.

Çarşıda veya bir takım kimseler arasında çıplak olduğunu ve cinsi organlarının meydanda olduğu için halkın kendisine baktıklarını ve herkesten utandıgını görmek, herkesten sakladıgı ve ögrenilmesini istemedigi bir ayıbının ortaya çıkacagına işarettir. Bir mescitte soyundugunu gören, günahlarından soyunur, bir rivayete göre de, ibadete ve dini vazifelerine gayret eder. Çıplak olup cinsiyet organlarını ve vücudunun bazı kısımlarını kapatacak bir şeyi olduğunu gören malının büyük bir kısmını kaybeder. Ancak geçinebilecek kadarı ile yetinir. Çırılçıplak olup üzerinde hiç bir şey olmadıgını ve fakat kendisine bakmadıkları gibi, kendisi de cinsiyet organlarının açık bulundugunu bilmedigini gören, eger hasta ise iyileşir, kederli ise kurtulur, borçlu ise borcunu öder; zengin ise malını kaybeder, veya evini satar veya eşinden ayrılır. Bir rivayete göre bu rüya tövbeye, ve dünyadan göçerek ahirete yönelmege bazılarına göre ise, haram mal kazanarak başkalarının hakkındaki dedikodularına sebebiyet verecegine delalet eder.

Cabir ül Magribi ye göre:
Anadan dogma çıplak olan kimse zahmet ve mesakkat çeker ve halk önünde rezil olur. Bir kadının cinsi organı açık ve vücudunun çıplak olduğunu görmesi, halk arasında rezil olmasına, zahmete ve kedere delalet eder.Kirmanı ye göre:
Kendisini çıplak ve bir iş için soyunmuş görmek, eğer bu iş dine ait ise, mesela gusül gibi, hayra ve ibadete, eger dünyaya ait ise, dünyadan menfaat görmege, fakat ahirette fenaya delalet eder.Rüyada Çıplak Ne demektir, Rüyalarda Çıplak görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.