Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Çivi görmek Rüyada Çivi görmek
  Rüyada Çivi  Bugün 25 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Mazot Görmek
Rüyada görülen mazot hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz bir kişiden yardım gör
Rüyada Hain - hainlik Görmek
Allah `a (c.c.) ve insanlara verdiği sözü yerine getirmemeye, şahsiyetsizliğe, zalim bir kimsey
Rüyada Para Vermek Görmek
Rüyada para vermek birinin canını sıkacak bir sözü ona söyleyecağinize yorumlanır.
Rüyada Osurmak Görmek
Rüyada osurmak yorumu için yellenmek kelimesine bakın.
Rüyada Inat Etmek Görmek
Rüyada inat etmek, kötülük yapmaya veya görmeye delalet eder. Bir kimsenin rüyada inat etmesi,
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Çivi Çakmak, Görmek, Çivi, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Çivi

Rüyada Çivi görmek

Bir ağaca yahut ağaçtan mamül bir şeye çivi çakmak evlenmeye. Çiviyi taş, beton vs. gibi şeylere çakmak olmayacak işe, eğer çivi katı cisme batarsa zor olanı başarmaya. Çok çivi güç ve çıkara yada öfkeyi yenerek sakınleşmeye. Çivi bazen ara bulucuya, dargınların barışmasına. Bir yere çiviyle bir şey çakmak maksadın hasıl olmasına. Kendinin kulak veya başka bir organından bir yere çivilendiğini görmek aleyhte sözlenecek söze yahut hayret edlecek bir şeye delalet eder.

Rüyada çivi görmek bir kaç türlü yorumlanır. Rüyasında çivi buldugunu gören bir kardeş bulur. Yere çivi çaktıgını görenin kardeşi evlenir. Arkasına çivi çakıldıgını görenin iyi huylu bir oglu olur ve adı dünyada meşhur olur. Elinde demirden, bakırdan, altından, ğümüşten, dökmeden, kemikten veya agaçtan bir çivi olduğunu ve onu bir yere çaktıgını gören, ya evlenir veya sadık bir dost edinir. Çaktıgı çivinin yerinde kuvvetli ve saglam kaldıgını görmek, murada ermege, isteklerinin olmasına işarettir. Bir tahtaya veya bir direge bir çivi çaktıgını gören kötü ve yalancı bir kimseden sadık olmasını ister.

Elindeki demirden çiviyi bir yere çaktıgını görenin bir oglu olur. Bu çocuk ilim ve hikmet tahsil eder. Bir altın veya ğümüşten bir çivi çaktıgını gören, zengin olur ve ticaretle para kazanır.

Bazı yorumculara göre: Rüyada çivi buldugunu görenin bir ihtimale göre kardeşi olur. Duvara çivi çaktıgını gören, kardeşiyle aynı yerde degilse birleşir ve beraber yaşar. Yere çivi çaktıgını görenin biraderi izdivaç eder. Arkasına çivi çakıldıgını görenin oglu, tanınmış bir adam olur. Bir başka rivayete görede: Rüyada çivi görmek, devlet başkanına işarettir. Çivi görmek, ordu, asker, yardımcı ve sayılı paralara işarettir. Çivi, halkın işlerine kavuşabilmeleri için vasıta olan bir adama işarettir. Çivi evlenmeye işarettir. Bir şeye çivi çaktıgını gören kimse, evlenir. Çok çivi kuvvet ve menfaata işarettir. Rüyada çivileri görmek, kızgınlıgını gidermeye işarettir. Çivi, fesatçı bir toplulukla sohbet eden insanlara da işarettir.

Kirmanı ye göre ;
Rüyada çivi görmek din ve dünya işlerinde sebata delalet eder.

Cabir ül Magribi ye göre ;
Rüyada görülen çivi demirden ise rüya sahibinin işleri aksi gider. Eger agaçtan veya kemikten ise kuvvete ve iyi hale delalet eder.

Ebu Said El Vaiz e göre ;
Rüyada çivi devlet büyügü ile tabir olunur. Cafer I Sadik a göre: rüyada çivi, görmek dört şekilde yo rumlanır: Kardes, evlat, sadık dost, evlenmek.Rüyada Çivi Ne demektir, Rüyalarda Çivi görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.