Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Deprem görmek Rüyada Deprem görmek
  Rüyada Deprem  Bugün 26 Mart 2017
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada İnsan vucudu Görmek
Temiz ve Sağlıklı beden, inancın kaynağı olan kalbin temizliğine; vücudun sıhhat ve kuvveti
Rüyada Felç Görmek
Rüyada hafızasının felç olduğunu gören aklını kaybeder. Dilinin felce ugradıgını gören,
Rüyada Etüd yapmak Görmek
Rüyanızda her hangi bir konu üzerinde etüt yapmak veya yaptırmak, ögrenmek istediginiz bir mes
Rüyada Şafak vakti Görmek
Rüyada şafak vaktinin görülmesi istediği ve beklediği işin olacağını gösterir. Şafağın
Rüyada Mınder Görmek
Rüyada minder görmek, rahat bir hayat geçireceginize işarettir. Köse minderinde yaslanarak otur
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Deprem Görmek, Deprem, Ne demektir, Olduğunu, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Deprem

Rüyada Deprem görmek

Rüyada deprem olduğunu ve her tarafın yıkıldıgını görmek, devlet büyügünden gelecek bir felakete delalet eder. Deprem görmek, bazı yorumculara göre yolculukla da yorumlanır. Bir dağın deprem ile yer degiştirdigini görmek, bulundugu yere bazı ilahi felaketlerin gelecegine işarettir. Deprem ile evinin yıkıldıgını ve içinde ev halkından sadece kendisinin kurtuldugunu görmek, ecelinin yaklaştıgına delalet eder. Rüyada bir yerde bir deprem olduğunu ve bu yüzden insanların saga sola kaçıştıklarını, ve bazı kimselerin yere gömüldüklerini görmek, o yer halkına zahmet ve zorluk verecek büyük bir felaketin gelecegine delalet eder. Rüyada yerin sarsıldıgını ve evlerin yıkıldıgını görmek, devlet tarafından bazı mallara zam yapılacagına ve bundan halkın büyük sıkıntıya ugrayacaklarına yorumlanır. Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen deprem korkuya işarettir. Bazıları da bilinen bir yerde meydana gelen deprem bir yerden bir yere göç etmeye işarettir, dediler. Rüyada herhangi bir dağın sarsıldıgını veya yerinden ayrıldıktan sonra tekrar yerine geldigini görse, ora halkına şiddet ve korku isabet eder. Bir kimse rüyada bir yerde deprem olduğunu ve orada birtakım insanların yere battıgını ve birtakımının da kurtuldugunu görse, devlet başkanı oraya gelir. Bazdan da bu rüya, şiddetli bir hastalıga işarettir derler. Yer sarsıntısının olduğu yerde devlet başkanı halka zulmeder. Bir kimse rüyada yerin sarsıldıgını görse, o kimsenin iş ve geçiminde meydana gelecek canlılıga işarettir. Rüyada yerin sarsıldıgını görse, bir taraftan o yere inecek belaya yahut orada meydana gelecek dolu, kıtlık veya şiddetli korkuya işarettir. Rüyada görülen deprem feryat etmeye, karmakarışık sözlere, can sıkıcı haberlere ve sırların meydana çıkmasına işarettir. Bazen de deprem hastalık sebebiyle ölümden kurtulmakla beraber halkın düşecegi ızdırap ve kedere, eger duvarlar yıkılırsa ölecegine işarettir. Bazen de deprem, rüyayı gören şahsın ölecegine işarettir. Rüyada kıtlık olan bir yerde meydana gelen deprem ziraatle o yerleri ihya etmeye ve denizde yolculuk yapmaya, dans, oyun ve deniz yolculugunu terketmeye, hanımlar tarafından görülecek sıkıntıya işarettir. Rüyada görülen deprem, eger bostanda olursa mahsulatın çok olacagına ve yaz yemişlerinin bolluguna işarettir. Deprem köyde meydana gelecek fitnelere işarettir.

Yer sarsıntısı görmek hamile kadının çöcuğunu düşürmesine, bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete, Bir dağın sarsılarak yerinden oynaması ve tekrar yerine oturması devlet başkanına ve halkına isabet edecek olan şidddet ve korkuya, deprem olduğunu ve kimi insanların sağ kaldığını, kimilerinin de öldüğünü görmek oraya devlet adamlarının gelmesine ya da salgın hastalığa. Yer sarsıntısı bazen iş ve geçimde maydana gelecek canlılığa; Yerin sarsılarak batması dinin emirlerini yerine getirmemeye, çölleşmeye yahut şaşılacak gelişmelere, Yerin dürülmesi işi sonuçlandırmaya, amel işlemeyi terk etmeye delalet eder.

İş hayatınızda birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu rüya, ülkeler arasında savaş çıkacağı anlamına da gelir.

Rüyada deprem görmek büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder.

Rüyada deprem, herşeyin anıden değişeceğini haber verir.Rüyada Deprem Ne demektir, Rüyalarda Deprem görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.