Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Diz görmek Rüyada Diz görmek
  Rüyada Diz  Bugün 22 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Sıgır Görmek
Rüyada sıgır görmek, mal ile yorumlanır. Sigiri kesip etini dagıttıgınızi görmek, hayırl
Rüyada Değnek Görmek
Rüyada elinde bir değnek olduğunu ve onunla bir şeye vurdugunu gören kimse, arzu ettigi şeye y
Rüyada Gıyotın Görmek
Rüyada giyotin denilen ölüm makinesini görmek, uzak bir yerden hayırlı bir haber alacagınıza
Rüyada Mina Görmek
Rüyada mina görmek dünya ve ahirette arzu ettiği şeye nailiyete ve korktuklarından emin olmaya
Rüyada Ağaç Tas Görmek
Rüyada görülen agaç tas dünyalığa ve yolculukla elde edilecek mala. Çanaklar ve taslar her n
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Diz Görmek, Diz, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Diz

Rüyada Diz görmek

Rüyada diz görmek insanın geçimi, istegi, gayreti ile yorumlanır. Dizler hususunda iyi ve kötü rüyalar buna nispet edilerek yorumlanır. Dizlerini veya dizlerinden birini şişmiş görmek, geçimini saglamakta zorluga; dizlerini yaralı ve çıbanlı görmek, çalışmada tembellige; dizlerini zayıf ve kuvvetsiz görmek, rızkında darlıga; diz kapaklarını büyük görmek, sermayesinin artmasına; küçülmüş görmek, gerek parasının gerek malının azalmasına delalet eder. Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen diz, kişinin maiset ve talebindeki şiddet ve zahmeti ve işindeki dert ve elemdir. Bir kimsenin diz derisinin kuvvetli olarak görülmesi, o kimsenin maisetçe kuvvetine işarettir. Dizinin derisini soyulmuş ve yüzülmüş görse, o kimse geçiminde zahmet ve meşakkate düşer. Dizler bedenin kuvvet ve hareketi ve işinin iyiligidir. Dizlerinin sihhatli ve saglam olması yolculuga ve başka hareket ve onun bulunacagı bir ise ve vücut sihhatine işarettir. Dizlerinde agrı veya hastalık hissetmesi, dizlerin isteki agırlıgına, rüya sahibi hasta ise ölümüne işarettir. Dizler, kardeş ve ortak ile tabir olunur. Bazen de iş sahibi olan şahıslar ile, ayaklar da onların hizmetkarları ile tabir olunur. Bazen de diz insanı aliş verişine, hareket ve sakinligine, yolculuguna, makamına, maldan biriktirdigi ve sarf ettigi şeye, sıhhat, ülfet ve muhabbete işarettir. Bir kimse dizinin büyüdügünü, kemiginin kuvvetlendigini yahut halinin güzel olduğunu görse, eger o kimse üzüntü ve kederli ise Allahu Teala onu üzüntü ve kederden kurtarır. Eger dizinin yerinden ayrıldıgını yahut kırıldıgını ya da onda yara ve çıban ve akıcı kan olduğunu görse, o kimsenin hareketsizligine, yahut sakin bir halde kalmasına işaret eder. Eger şahıs yolculuk niyetinde ise bundan vazgeçer. Bazen de malından istifade etmesi mümkün olmaz, eger kendisi ile başkası arasında bir muhabbet ve dostlugu varsa ondan ayrılır.

Kişinin bineği, dünya işlerini yaparken sarf ettiği güç ve kuvvete. Diz zayıflığı geçim sıkıntısına ve para kazanmada karşılaşılan zorluklara. Diz ağrısı, çıbanı vs., işlerdeki durgunluğa ve yolculuktan vazgeçmeye delalet eder.

Rüyada kendi dizinizi ya da bir başkasınınkini görmek cana yakın bir kişiyle arkadaşlık kuracağınızı ve bu kişinin size pek çok güzel süprizleri olacağını işaret eder.

Rüyada diz görmek, uğursuzluğun işaretidir. Birtakım sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.Rüyada Diz Ne demektir, Rüyalarda Diz görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.