Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Domuz görmek Rüyada Domuz görmek
  Rüyada Domuz  Bugün 25 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Sıla için ıstırap duymak, Görmek
Rüyada sıla için duyulan ıstırap hanımdan yahut dosttan ayrılmaya. Fakirlikten zenginliğe de
Rüyada İtiraf etmek Görmek
Rüyada ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından t
Rüyada Kitabete kesmek Görmek
Bir kimsenin rüyada kölesini kitabete kesmesi ömürlerimn uzamasına delalet eder. Çünkü mukat
Rüyada Giyinme Görmek
Rüyada giyinmek, kışın para sıkıntısından kurtulma, yazın ise sıkıntıdır.
Rüyada Gece Görmek
Rüyada görülen gece, işsizlige ve boş durmaya işaret eder. Bir kimse rüyada zamanın tamamen
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Domuz Görmek, Domuz, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Domuz

Rüyada Domuz görmek

Rüyada domuz görmek, Kirmanî ye göre akiısızlıkla yorumlanır. Rüyasında bir domuz buldugunu gören, alçak fakat mevki sahibi bir erkege söz geçirir. Domuza bindigini gören, düşmana karşı üstünlük kazanır. Bir domuz ile ugraştıgını gören, alçak bir adamla agız kavgası eder. Bir domuzu öldürdügünü gören, düşmanından kurtulur. Domuz eti haram mala ve yenmesi musibete delildir. Bir çok domuz buldugunu ve onları bir yere sakladıgını gören, haram mal kazanır. Domuz yavruları sıkıntıdır. Bir evden domuzları kovdugunu gören işinden ayrılır. Domuz otlattıgını gören soysuz insanlar üzerine amir olur. Eline domuz kılı, kemigi, derisi geçen hayırsız ve devamsız mal bulur.

Vahşi domuz kuvvet ve servet sahibi olmaya, faydasız bir erkek olmaya yorumlanır. Bir yerde bir çok domuz olup, onları kaçmalarından korkup muhafaza etmek istedigini görmek, haram mal toplayıp onları muhafaza etmekle yorumlanır. Domuzları bir yerden bir başka yere sürüp götürdügünü görmek, dünyasının mükemmel ve rahat olacagına işarettir. Domuzların başı boş dolaştıklarını gören, bir yerden eline geçen mal için sevinir. Bir domuzun üstüne binip onu bir at gibi kullandıgını gören, düşmanına üstün gelir, dünyada yüksek bir mevkie çıkar. Bir domuzun önünden dolaşarak arkasına geçen soysuz bir adamdan bir menfaat görür. Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen domuz, düşmandır. Hanımıyla münakaşa halinde olan bir kimse rüyada erkek veya dişi bir domuz görse hanımını boşar. Bazen domuz, Yahudi ve Hiristiyan olan bir adamla tabir edilir. Domuzu görmek, şer, şiddet, hayret, dehşet, ümitsizlik ve harama inanan kimse için haram mala, domuzun dişisi, neslin çokluguna işarettir. Eger, rüyada domuzu gören kimseye domuzdan bir zarar gelmisse, o kimse Hiristiyanlardan şiddet görür. Bir kimse domuza rast geldigini görse, kuvvet ve kudret sahibi bir kimsedt istikrara kavuşur. Bir takım domuzlara sahip olduğunu görse, birikmiş sahip olur. Kendisinin domuz olduğunu gören kimse dininde zillete düşmekle beraber mal, ucuzluk ve bolluga işarettir. Eger görülen domuz semiz ise, dini bozuk ve kazancı çirkin bir kimseye yahut çok kuvvet ve kudretli bir hiristiyana işarettir. Domuzun eti, yagı veya kılı yahut derisi haram bir maldır. Domuzların sütunu içtigini görmek malda yahut akılda musibettir. Bir kimse rüyada bir domuza binse o kimse kuvvet ve kudret sahibi olup düşmanına galip gelir. Domuz ile çekiştigini gören kimse zalim düşmanım yener.
Domuz eti yedigini gören kimse haram mal elde eder veya bir günah işler. Rüyada görülen kara domuzu, yolcu ve denizde seyahat eden kimse içil yagmur ve doluya, dava ve düşmanlıkta bulunan kimse hakkında da, düşmanının kuvvetli ve cahil bir kimse olduğunu işarettir. Evlenmeyi arzu eden kimse hakkında, mizacına uygun olmayan biriyle evlenmesine işarettir. Domuz, kadınla da tabir edilir. Bazı tabirciler rüyada görülen domuz eti, umum insanlar için iyidir. Bir kimse kebap olmuş domuz etini yedigini görse, bu gerçekten iyidir ve çabuk hasıl olacak menfaata işaret eder derler. Yatagında dişi domuz olduğunu gören kimse, yahudi kadınla cinsi münastbette bulunur. Domuzların yavruları, onlara sahip olan yahiti gören kimse için ucuzluk bolluk ve ihtiyacının görülmesi manasına gelir.

Rüya domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar.

Düşmanla tabir edilir: Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana. Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye. Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünya hayatının güzelleşmesine. Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek düşmanı yenmeye, yetki ve makam ehli olmaya. Domuz eti yemek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder.

Rüyada domuzlar görmek, çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konusu olabileceğini haber verir.

Ebu Sait El Vaiz e göre:
Rüyada domuz görmek düşmana delalet eder.Rüyada Domuz Ne demektir, Rüyalarda Domuz görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.