Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Eğer ve gem görmek Rüyada Eğer ve gem görmek
  Rüyada Eğer ve gem  Bugün 22 Ocak 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Giyim eşyası Görmek
Rüyada görülen her türlü giyim eşyası başarı olarak yorumlanır.
Rüyada Nıda etmek Görmek
Rüyada nida etmek ""(Sanki) onlar uzak bir yerden çagriliyorlar."" (Fussilet a.44) mealindeki ayet
Rüyada Gök gökyüzü Görmek
Gökten ateş düşmesi yahut yağması kıtlık ve musibete, Bal, yağ vs. yağması yağmur ve ber
Rüyada Kayınpadar Görmek
Arkadaslarıniz veya akrabalarınizla kavga edeceksiniz. Kayınpederiniz neseliyse, ailenizle güzel
Rüyada Babayiğit Görmek
Rüyada bir babayigitle karşılaşmak, düşmanlarınızdan biri ile karşılaştıgınıza işaret
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Eğer ve gem Görmek, Eğer ve gem, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Eğer ve gem

Rüyada Eğer ve gem görmek

At üzerinde eger görmek şeref ve büyüklük işaretidir. Bir eğer aldıgını veya birinin kendisine verdigini gören, zengin bir kadınla evlenir veya eline bir mirastan çok miktarda para ve mal geçer. Eğerinin kırıldıgını gören, eşini kaybeder veya hasta olur. Eğerinin zayi olduğunu gören, eşinden ayrılır.

Rüyada atının geminin kırıldıgını veya zayi olduğunu görmek, şerefinin noksan olduğuna işarettir. Agzında at gibi bir gem olduğunu görmek, tövbeye yorumlanır. Bu kişi fena sözden şiddetle kaçınmalıdır. Hizmetçisinin agzında gem olduğunu görmek, terbiye ile yorumlanır. Birinin agzına gem vurdugunu görmek, ona terbi ye ve edep ögretiyor manasına gelir.

Rüyada görülen eğer, hayvan sırtında olmazsa hanımına işarettir. Bir kimse rüyada kendisine ait eğere bir köpek ve domuzun yahut da bir eşegin bindigini görse günahkar bir kimsenin onun hanımına hainlik etmesine işarettir. Eger, hayvana, yahut devlet başkanına ya da asil ve zengin bir hanıma işarettir. Bazı tabirciler, eğer maldır derler. Bir kimse rüyada kendisinin bir eğere bindigini görse o kimse her işinde zafere erişir ve bütün işlerinde galip gelir. Bindigi hayvanın eğerini çıkardıgını görse, hanımı ile kendi arasında ayrılık meydana gelir. Yahut o kimse hanımını boşar yada hoşlanmadıgı ve kötü gördügü bazı şeylere girer. Bir başka rivayete görede: Bir kimse rüyada eğere sahip olduğunu görse evlenir.

Cabir ül Magribi ye göre;
Rüyada eğerinin kıymetli taşlarla süslü olduğunu gören, bir kadın yüzünden zengin olur. Egerinin altın veya ğümüşle bezeli olduğunu görenin eşi kibirli ve kendisini begenir ve dine karşı da kayıtsız olur. Eğeri süslü degilse, rüya bunun aksi ile yorumlanır.

Ebu Said El Vaiz e göre;
Rüyada eğer, namuslu, güzel ve zengin bir ese delalet eder. Eğere binmek kazançtır. Bir eger, üstüne bindigini gören, her işinde başarılı olur yükselir.

Cafer i Sadik a (RA) göre;
Rüyada gem görmek üç şekilde tabir edilir: şeref, susmak ve terbiye.Rüyada Eğer ve gem Ne demektir, Rüyalarda Eğer ve gem görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.