Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Elma görmek Rüyada Elma görmek
  Rüyada Elma  Bugün 23 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Lahmacun Görmek
Rüyada lahmacun yemek nefsinize çok düşkün olduğunuz için zaman zaman mide hastalıgına yaka
Rüyada Sıgara ağızlığı Görmek
Rüyada sıgara ağızlığı görmek ve kullanmak, dedikodu yapacağınıza, bir mecliste bulunup b
Rüyada Affetmek Görmek
Rüyada kendisine karşı kusurlu birinin yaptığı hatayı affettiğini görmek, yüce Allah'ın m
Rüyada Defterdar ve muhasebeci Görmek
Rüyada muhasebeci ve defterdar, azab sahibi bir kimsedir. Eger muhasebeci hesap yaparken zorlanırs
Rüyada Süpürge süpürmek Görmek
Rüyada görülen süpürge ile bir yeri süpürmek hizmetçiye. Sert olanı itaatsiz, yumuşak olan
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Elma Görmek, Elma Yemek, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Elma

Rüyada Elma görmek

Rüyada Elma görmek ne şekilde olursa olsun, talihinizin her işte yaver gideceğini ifade eder. Ağaçta elma görmek, yakında tatlı haber alacağınıza. Masa üzerinde elma görmek, sosyal hayattaki nüfus ve itibarınızın gittikçe artacağına, elma yemek hazır planlarınızın başarıya ulaşacağına işaret eder. Rüyada elmalı pasta veya çörek yemek, bir yarışmada derece alacağınıza, rüyada elma almak karlı bir işe para yatıracağınıza işarettir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek talihinizin önünüze bir çok fırsatlar çıkartacağına ve sizin bunlardan istifade etmesini bileceğinize işarettir. Bahar açmış elma Ağaçları görmek tatlı ve mutlu rüyalarınıza hiçbir şeyden ve kimseden zarar görmeyeceğinize işarettir. Bir elma ağacının altında dinlendiklerini gören sevgililer ise mutlu bir evlilik yapacaklar ve sürekli mesut yaşayacaklar demektir.

Elma barışın, bolluğun, bereketin, ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma görmek her işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Elma ağacının altında dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamındadır. Masa üzerinde elma görmek, çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz demektir. Elma yemek uygulamaya koyduğunuz planlarınızın olumlu sonuçlarını alacaksınız anlamındadır. Rüyada elmalı bir şey yemek bir müsabakada ilk üçe girmeye işarettir. Rüyada elma almak Kar getirecek bir işe yatırım yapacağının haberidir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek önünüze çok sayıda güzel fırsat geleceğine işarettir. Ağaçta elma görmek, yakın zamanda güzel bir haber alacağınız anlamındadır. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir.

Elma, barış, bereket, para ve şansın işaretçisidir. Fakat elma çürümüş veya tamamen olgunlaşmamışsa planlarınızı gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada elma görmek, eger rengi yeşil ise evlada, kırmızı ise bir büyük tarafından gelecek menfaate, eger rengi beyaz ise ticaretten gelecek kara, sarı ve lezzeti de ekşi ise, hastalıga ve kuvvetsizlige işarettir. Rüyasında bir elmayi ikiye böldügünü görmek iki ortak veya karı ile koca arasında ayrılıga işarettir. Ağacından kırmızı bir elma koparıp yedigini görmek bir kız evladı olacagına delalet eder. Rüyada kendisine bir eksi elmanın verildigini görmek düşmanlıga, tatlı bir elmanın verildigini görmek ise dostluga yorumlanır. Rüyada elma görmek ve yemek bütün yorumcular tarafından daima hayra ve mala yorumlanmıştır. Bir başka rivayete görede: Rüyada elma görmek, evlada işarettir. Elma, kişinin hizmeti ve arzu ettigi şeydir ki, tabir de bu istikamettedir. Mesela, rüya sahibi tüccar olursa, gördügü elma onun ticaret ve kazancı, ziraatçı ise, ziraatı ile tabir edilir. Kendisine bir elma geldigini veya elmayı verdigini görse arzu ve istegi kadar bir şeye işarettir. Bazı tabirciler, tatlı elma helal rızk, ekşi elma haram rızktır demişlerdir. Elma ağacı, insana yakın mümin bir kimsesidir. Bundan dolayı bir kimse elma ağacı ektigini görse, bir yetim büyütür. Elma yedigini gören, insanların baktıgı bir malı yer.

Elma topladıgını görse, medhedilmeye layik, şerefli ve aziz bir kimseden mala erişir. Sayılı elma, sayılı paraya işarettir. Mescidde elma kokladıgını gören, evlenir. Tabir, kadın için de böyledir. Günah işlenen bir mecliste kadının elma kokladıgını görmesi, halkın diline düşüp kötü şöhret kazanmasına işarettir. Bir kadın, tanıyıp bildigi yerde elma yedigini görse, güzel bir çocuk dogurur. Rüyada elmayı ısırmak, hayır ve ihsana, kazanca, faideye ve menfaate kavuşmaktır. Elma, dostlarla da tabir edilir. Bazı tabirciler, elma yedigini gören kimsenin bir düşmanı olur derler. Elma çok şehvete de işarettir. Ekşi elma dagınıklıga, zararlara, bagırıp çagırmaya, ekşi elma ağacı da yine bagırma ve feryad etmeye işarettir.

Evlada, kişinin dünyalığına yahut temiz yüzlü, temiz yürekli insanlara, Tatlı elma yemek helal rızka, ekşisini yemek üzüntüye yahut şüpheli kazanca ya da bağırıp çağırmaya. Elmayı ısırmak kazanç, fayda ve menfaate. Elma hediye edilmesi arzusuna nail olmaya. Sayılı elma mahdut miktardaki paraya. Elma toplamak, asil ve cömert birinden dünyalığa. Ev veya mescid gibi yerlerde elmayı koklamak kadın ve erkek için evlenmeye. Elma Ağacı kişiye yakın olan müslüman kardeşine. Elma fidanı dikmek bir yetimin bakım ve terbiyesini üstlenmeye delalet eder.

Hayalleriniz gerçekleşecek. Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz.Rüyada Elma Ne demektir, Rüyalarda Elma görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.