Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Erkek görmek Rüyada Erkek görmek
  Rüyada Erkek  Bugün 23 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Kumaş Görmek
Rüyada alaca çesitli renkteki kumaşı görmek din ve dünyadır. Bir kimse rüyada üzerinde muht
Rüyada Sarılmak Görmek
Rüyada sevgilinize veya eşinize sarıldığınızı gördüyseniz, kavga ve tartışmalar yaşayac
Rüyada Raket Görmek
Rüyada bir tenis sahasında bulunduğunuzu ve elinizde bir raket olduğunu görmeniz, tasarladıgı
Rüyada Ferace Görmek
Rüyada görülen ferace, kadın için üzüntü ve kederden kurtulmaya, erkek için bir memuriyete
Rüyada Dost dostluk Görmek
Bir kimsenin rüyada, bir başka kimseye dostluk ettigini görmesi, kadir ve kiymetinin yüce olmas
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Erkek Görmek, Erkek, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Erkek

Rüyada Erkek görmek

Rüyada erkek görmek hayra yorulur. Rüyada tanımadığınız bir erkek görmek doğru haber, ferahlık veren sözler, güzel bir iş fırsatı demektir. Rüyada tanınan bir erkek görüldüğünde onun adının anlamına da dikkat edilmelidir. Adının anlamına göre yorum değişir. Yakışıklı erkek iyi haber, sağlık, hakkıyla kazanç demektir.

Erkek tanınmıyorsa doğru haber, iç açıcı sözler, hayırlı iştir. Erkek tanınıyorsa onun adının anlamı ve onunla ilgili düşünülmelidir.

Rüyada erkek görmek hayır ve berekete yorumlanır. Rüyada tanınmış bir erkeği görmek, hayır ve berekettir. Rüya sahibinin gurbette adamı varsa ya kendi veya haberi gelir. Bu gurbetteki adamı rüyada görmek ve onunla konuşmak hayır ve bereketin artmasına, mal ve rızkının çogalmasına işarettir. Saçı ve sakalı siyah beyaz karışık olan tanınmış bir erkegi görmek, eger bu kişi iri yarı biri ise, gelecek olan hayır ve bereket de o derecede büyük olur. Tanınmamış ihtiyar bir adamı görmek, eline bir şey geçmekle tabir olunur. Rüya sahibinin maksadına ulaşacagınada bu rüya delalet eder. Sakalında hiç siyah kalmayıp kar gibi be yaz sakallı bir adamı görmek daha az hayra ve berekete delalet eder.

Bir başka rivayete görede: Rüyada erkek kimse görmek, fazilet ve genişlige ve kudret ve takvaya işarettir. Rüyada görülen erkek insan, eger tanınıyorsa, yine o kimse ile yahut onun adası ile yahut arkadaşı ile yada halktan onun benzeri ile tabir edilir. Bir kimse rüyada maruf bir adam görse, o adamdan yahut onun benzerinden ya da adası bulunan bir kimseden bir şey ümit eder. Eger o adamdan aranılan bir cevher alırsa umdugu şeyi de almaya işarettir. Eger bir gömlek alsa kendisi de hükümet erkanından olsa o adamdan memuriyet için söz alır. Eger ip alsa, o ip de yine söz almaktır. Eger çocuk v.s. gibi sevilmez bir şey alsa onun o adamdan ümit ettigi şey düşmanlıga döner.

Tanınan bir adam görmek hayır ve berekettir. Kadın rüyada kendi eşini görürse kocası yahut ondan bir haber gelir. Yaşlı adam bilinsin yahut bilinmesin bütün maksatların gerçekleşmesine, öyle birine arkasını dönerek gitmek iyiliklerden yüz çevirmeye. Orta yaşlı ya da genç erkek güzel çehreli ise hayra, çirkin simalı ise bir şeydan zarar görmeye, bir sıkıntıya girmeye. Bir yerde toplu halde yaşlı ve genç erkekler görmek rahmete vesile olacak gelişmelere, bu topluluğa bir şey vermek insanlara iyilik yapmaya, onlardan bir şey almak rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine. Kendini genç göstermeye çalışan bir adam görmek kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine, kendini olduğundan yaşlı gösteren bir genç görmek şeref ve izzete delalet eder.

Rüyada erkek görmek daima iyi sayılır. Erkek doğru haber, iç açan sözler, hayırlı iş olarak yorumlanır. Yalnız bunlar rüyada tanınmayan erkekler için geçerlidir. Rüyada tanınan bir erkek görüldüğünde onun adının anlamını da düşünmelidir. Güler yüzlü yakışıklı bir erkek müjde, sağlık, helal kısmettir.

Rüyada erkek görmek daima iyi sayılır. Erkek doğru haber, iç açan sözler, hayırlı iş olarak yorumlanır. Yalnız bunlar rüyada tanınmayan erkekler için geçerlidir. Rüyada tanınan bir erkek görüldüğünde onun adının anlamını da düşünmelidir.

Ebu Said El Vaiz e göre;
Rüyada ihtiyar görmek dört şekilde yorumlanır: Hayır, bereket, hacet, emniyet. Rüyasında bir ihtiyarın kendisine dogru geldigini görmek hayır ve bereketin kendisine gelecegine, böyle bir ihtiyarın iltifatına ve kendisiyle konuştugunu görmek, işlerinin yoluna girip maksadının olacagına, o adamın kendisine arkasını döndügünü görmek maksadının kendisinden uzaklaştıgına delalet eder.Rüyada Erkek Ne demektir, Rüyalarda Erkek görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.