Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Evliya görmek Rüyada Evliya görmek
  Rüyada Evliya  Bugün 22 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Aforoz Görmek
Rüyada bir kilisede papaz tarafından aforoz edildigini görmek hayırdır. Aforoz edildigini g
Rüyada Cevherci Görmek
Rüyada cevher satan kimseyi görmek, ibadet eden bir insana işarettir. Yine cevherciyi görmek, m
Rüyada Limon Ağacı Görmek
Rüyada görülen limon ağacı insanlara faydalı olan bir adamdır. Bazi tabirciler limon ağacı
Rüyada Sapan Görmek
Rüyada görülen sapan devamlı olarak içinizin sıkıldığını bundan ötürü ne yapacağını
Rüyada İhlas suresi Görmek
İhlas suresini rüyasiıda okuyan veya okuyan bir kişiden dinleyen kimse, tevhid yoluna girerek g
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Evliya Görmek, Evliya, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Evliya

Rüyada Evliya görmek

Rüyada evliya görmek işlerinin hayırla yürüyecegine, imanının artacagına ve din yolunda ilerleyecegine delildir. Evliya gören, birisinden iyilik görür. Devamlı olarak evliya gören muhtelif kimselerden peşi peşine iyilik görür. Evliya görmek dinde kuvvete yorumlanır. Rüyada evliya, şeyh görmek dinde kuvvete, hayır ve berekete ve kederden kurtulup mutlu olmaya işarettir. Tanınmış evliyadan birisini rüyada gülerken görmek yaptıgı hayır işlerinde başarıya, din ve dünya işlerinde mutluluga, hayır ve berekete kavuşmaya, bu zati yüzü aşık görmek bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Ehil ve müstahak olmadıgı halde, rüyada şeyh olduğunu görmek, bir rivayete göre hayra, başka bir rivayete göre de yalancılıga delildir. Ehil ve müstahak olduğu halde, bunlardan birinin kiyafetine girdigini görmek, korkudan kurtulmaya, hüzünden feraha çıkmaya, kötülükten iyilige ulaşmaya, kendisini etrafına halkı toplamış olduğu halde onlara nasihatte bulundugunu görmek din hususunda insanlara hayır ve menfaat saglamaya, bir şeyhin ve ya bir evliyanın kendisini elinden tutup beraber götürdügünü görmek, büyük bir makama geçecegine, bu velinin kendisine bir şey verdigini görmek, verdigi şey iyi bir şey ise, sevaba girdigine, kötü bir şey ise, kötülükten çekinmesi lazım gelecegi hakkında bir tembih olduğuna delalet eder. Evliya veya şeyhlerden birinin kendisine bir haber verdigini görmek, o şeyin hakiki bir ihtar olacagına, sahrada veya tenha bir yerde evliyadan birisini kendisine yol gösterir görmek, din yolunda hidayete, zorluktan kurtulmaya. Ümit ettigi şeylerin olacagına işarettir. Bir başka rivayete görede: Rüyada evliya görmek dinde kuvvete, hayır ve berekete kavuşmaya, üzüntü ve kederlerden kurtulmaya işarettir.

Allah dostlarını görmek müjdeye, hidayete ve Peygamberimizin (s.a.v.) güzel hal ve davranışlarına uymayaş Salih kulların sofrasında ya da meclisinde oturmak iyilerden olmaya ve ilahi lutuf ve ihsana. Yaşayan salihlerdin birini görmek, onun yolunda olmaya, onun alın yazısına paralel bir hayat sürmeye. Ölmüş bazı salihlerin bir kentte sağ olduklarını görmek, ora halkının erişeceği bolluk ve sevinçe, yönetici ve diğer insanlardan görecekleri iyi davranışa. Evliya görmek korkudan emin olmaya, mahzunluk görmemeye. Evliyanın dostu ve yakını olduğunu görmek hakka yakınlığa, evliyaya düşman olduğunu görmek Allahu Teala `nın gazasını gerektirecek büyük bir günah işleme tehlikesine. Evliyanın dedikodusunu yapmak iman tehlikesine delalet eder.

Rüyada melek, evliya gibi kutsi varlıklar görmek her zaman için iyi bir işarettir. Büyük saadet ve refahın yaklaştığını müjdeler.

Rüyada melek, evliya gibi kutsal varlıklar görmek daima iyiye yorulur. Büyük mutluluk ve rahatlığı bildirir. Bu rüyalar dertlerin biteceği müjdeler. Rüyayı gören kimse maddi manevi güvene erer. Evliya rüyalarını kimseye söylememeniz yararlıdır. Evliya türbesi yakındaysa ziyaret etmelisiniz.

Sıkıntıların biteceğini, dertlerin sona ereceğini müjdeler. Kişi maddi ve manevi güvene kavuşur.

Evliya rüyaları daima iyi sayılırlar. Bunlar sıkıntıların sona ereceği, dertlerin biteceğini müjdeler. Rüyayı gören kimse maddi manevi güvene kavuşur. Evliya rüyalarını gizlemek yararlıdır. Evliya tanınan biriyse, türbesi yakındaysa ziyaret etmelidir.Rüyada Evliya Ne demektir, Rüyalarda Evliya görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.