Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Gebelik görmek Rüyada Gebelik görmek
  Rüyada Gebelik  Bugün 26 Mart 2017
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Şaşırmak Görmek
Rüyada birşeye veya birine hayret edici şekilde şaşırmak dünya işlerine akıl erdirememeye,
Rüyada Hacerü`l-esved Görmek
Rüyada hacerü`l-esved, hacca işaret eder. hacerü`l-esved`i söküp kendisi için alikoydugunu g
Rüyada Kırık kırmak Görmek
Rüyada bir şeyi gereksiz yere yahut kazara kırmak üzüntüye delalet eder. Tamiri mümkün olmay
Rüyada Satranç atı Görmek
Rüyada görülen satranç atı mal olarak yapılan akidlere(sözleşmelere) delalettir. Bazen de ma
Rüyada Bornoz Görmek
Rüyada bornoz görmek, vefalı arkadaşa yorumlanır. Bir dükkandan bornoz satın aldıgını gör
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Gebelik Görmek, Gebelik, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Gebelik

Rüyada Gebelik görmek

Rüyada gebe olduğunu gören kadının, malının artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya işaret eder. Erkeğin, kendisini gebe olduğunu görmesi, insanlardan gizledigi ve ortaya çıkmasından korkuları agır bir üzüntü ve kedere işaret eder. Gebelik, gerek erkek gerek dişi olsun, rüyayı gören kimse için dünyaca olan fazlalıga işaret eder. Rüyada gebe kadını görmek, üzüntü ve kedere ve gizli işlere yorumlanır. Erkeklerin gebeligi, alim için ilminin fazlalığına, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacagı bir şeyi yapmasına işaret eder. Bazen de erkeğin gebeligi, onun üzüntü ve kedere düşmesine yorumlanır. Bazen de gebelik, aşk ve muhabbete yorumlanır. Bazen de rüya, erkekle kadın arasını bir yerde birleştiren kimseye yahut hastalıga yada evine hırsız girmesine veya çaldıgı bir şeyi sahibinden gizlemesine yorumlanır. Rüyada erkeğin gebeligi, kendisini iple helak etmesine işarettir. Bazen, o kimsenin yanında yabancı ölülerden sevdigi bir kimse defnedilir. Bazen de, mümkün olmayan şeylere yardım etmekle yalancı olur. Bazen, bozuk iman ve itikadim gizler. Bekar kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek ugursuzluk ve şiddete işaret eder. Bazen de o kızın bulundugu yerde hırsız ve yangın gibi meydana gelecek kötülüge yorumlanır. Bazen de o kıza cin dokunmasına veyahut kendisine münasip ve layık olmayan birisine nikahlanmasına ya da uzun müddet evde kalmasına yorumlanır. Kısır kadının veya hayvanların erkeğinin gebeligi, senenin kıtlıgına, hayrın azlıgına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye şerrin çok olmasına işaret eder. Kısır kadının yahut erkek hayvanlardan birisinin bir hayvan dogurmasını görmesi, şer ve şiddetin gitmesine ve bir korku ve üzüntünün meydana çıkmasına yorumlanır. Bir kimse kendi hanımının hamile olduğunu görse dünya metasından bir şey arzu etmesine işaret eder. Kendisinin hamile olduğunu gören kimsenin mal ve dünyasındaki ziyadelige işaret eder. Gebelik, gerek kadın gerekse erkek için her halde iyidir. Dul kadın ve genç kızın kendilerini gebe görmeleri, evlenmelerine yorumlanır.

Hayvanlardan birinin gebe olduğunu görmek hayır ve menfa attir.

Kadın yahut erkeğin kendini gebe olmuş görmesi hayır ve iyiliğe; ilim ve malda ziyadeliğe. Yaşlı kadının gebeliği kıtlıktan sonra bolluğa. Genç kızın ve dul kadının kendilerini gebe görmeleri evlenmelerine. Kısır kadının ve erkek hayvanların gebeliği o yılın kurak geçmesine. Gebe kadın görmek gizli işlere, üzüntü ve kedere delalet eder.

Gebelik rüyaları kötüye yorumlanır, sıkıntı demektir. Rüyasında gebe olduğunu gören kişi büyük sıkıntıyla karşılaşır. Ve bu sıkıntı kolay kolay bitmez demektir.

Gebelik rüyaları hiçbir zaman iyiye yorumlanmaz. Gebelik doğrudan doğruya sıkıntıları belirtir. Rüyasında gebe olduğunu gören kimse büyük bir dert ve sıkıntıyla karşılaşır. Bu sıkıntı başa çıkılamayacak kadar büyük olabilir. Ve kolay kolay sona ermeyecektir. Gebelik rüyaları işsizlik, evle ilgili sorun ve sevgiliyle ilgili keder olabilir.

Ebu Said El Vaiz e göre;
Bir kadının kendini gebe olarak görmesi mal, bir erkeğin kendisini gebe görmesi hüzün ve kederdir. Rüya sahibi erkek veya kadın olsun, gebelik görmek karnının büyüklügü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder.

Kirmanı söyle diyor:
Rüyasında gebe olduğunu görenin malı artar. Karısının hamile olduğunu gören, dünya mallarından bir şey ister. Gebelik gerek erkek ve gerek kadın için her durumda hayırlıdır.Rüyada Gebelik Ne demektir, Rüyalarda Gebelik görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.