Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Havuz görmek Rüyada Havuz görmek
  Rüyada Havuz  Bugün 18 Ocak 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Düdük Görmek
Rüyada düdük, haberle yorumlanır. Rüyanızda düdük çaldıgınızı veya bir düdük sesi duy
Rüyada Hacc suresı Görmek
Rüyada Hacc süresini veya ondan bir ayeti okudugunu görmek, defalarca hacca gitmeye işarettir.
Rüyada Mekke-i Mükerrem Görmek
Rüyada mekke-i mükerreme `yi görmek imamla tabir edilir. mekke`de artma ve eksilme gibi meydana g
Rüyada Süngü Mızrak Görmek
Rüyada görülen mizrak hanıma, çocuğa, doğru şahitliğe veya yolculuga delalettir. Bundan dol
Rüyada Ekin Ekmek Görmek
Rüyada ekin ekmek, evlenmeye işarettir. Bir kimse rüyada ekin ektigini görse hanımının hamile
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Havuz Görmek, Havuz, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Havuz

Rüyada Havuz görmek

Rüyada havuz, kadınla yorumlanır. Rüyasında su ile dolu bir havuz görmek, güzel agır başlı bir kadın olarak tabir olunur. O havuzun kendisinin olduğunu veya o havuzdan su içtigini gören, öyle bir kadınla evlenir. Havuzda yüzmek iyi degildir. Bir havuza girip dibe daldıgını ve bogulmadıgını gören, bir kadına aşık olup onunla tanışmaya çalışır. Bir rivayet göre havuzda boğulmak kedere işarettir. Bir havuzu susuz ve kuru olarak görmek hayır degildir. Bir havuzda içine inmiş bir merdiven görmek, iki şekilde yorumlanır: Ya ömründen o merdivenin basamaklarının sayısı kadar yıl kalmıştır veya o basamakların sayısı kadar çocukları ve torunları olur. Bazıları bunu akrabaya nispet etmişlerdir.

Havuzun suyu berrak olup taştıgını ve etrafını suladıgını görmek, o memlekette bol yağmurların delaletiyle bolluk ve bereket olacagına işarettir. Bir havuzun suyunun kuruyup çekildigini görmek, zengin bir kişinin iflas edecegine, havuzun yıkıldıgını görmek, bu kişinin ölümüne delalet eder. Bir başka rivayete görede: Rüyada havuz, cömert ve faydalı bir kimsedir. Su ile doldurulmuş bir havuz gören kimse, cömert ve şerefli kimseden ikram ve iyilik görür. Havuzdan abdest aldıgını görse, üzüntü ve kederden kurtulur. Havuzdan su içtigini görse, iyilik sahibi bir kimseden rızka işarettir.

İçinde saydam, temiz su bulunan bir havuza baktığını gören kimsenin geleceği çok parlak olacaktır. Bu insan eski dert ve sıkıntılarıyla bir daha karşılaşmayacaktır. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunluysa geçmişte kaldığı sanılan olaylar, tatsızlıklar yinelenecektir. Önemli biri söz vermesine karşın yeteri kadar yardım edemeyecektir. Bu yüzden hayal kırıklığıda olacaktır.

Temiz, berrak, saydam bir havuza bakmak, geleceğin parlak olacağına işaret eder.

Kirmaniye göre;
Rüyada havuz görmek, suyu berrak ve temiz ise, güzel ahlaklı, helal mal ve para sahibi bir kadın, suyu pis ve bulanık ise, çirkin ahlaksız, haram mal ve para kazanmış bir kadın ile tabir olunur. Temiz ve berrak bir suyu olan havuza giren, veya onun suyundan içen, güzel ve ahlaklı helal mal sahibi bir kadınla evlenir. Bulanık ve pis sulu bir havuza giren ve suyundan içen, çirkin ve ahlaksız bir kadınla evlenir.

Abdulganı Nablusi ye göre;
Rüyada havuz, cömert, hayırlı ve ondan menfaat gelecek bir insan olarak tabir olunmalıdır. Rüyada suyu tuzlu bir havuz gören cömert bir erkek tarafından hayır ve bereket görür. Havuzda abdest aldıgını gören Allah 'ın (C.C) izniyle keder ve sıkıntıdan kurtulur. Havuzdan su içtigini gören, cömert bir kişi tarafından nimet ve bol rızka kavuşur. Evinde bir havuz yaptırdıgını gören, yardım sever bir kişiye hizmet eder. Havuzun agzına kadar su dolduğunu ve bundan herkesin faydalandıgını görmek, devlet büyüklerinin o yer halkına yardımda bulunacagına delalet eder;Rüyada Havuz Ne demektir, Rüyalarda Havuz görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.