Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Horoz görmek Rüyada Horoz görmek
  Rüyada Horoz  Bugün 22 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Sırat Köprüsü Görmek
Rüyada sırat köprüsü üzerinde yürümek, deniz seferine çıkmaya delalettir. Sırat köprüs
Rüyada Bade Görmek
Rüyada görülen bade, kadri yüce temiz bir kadına işaret eder.
Rüyada Karpuz çekirdeği Görmek
Rüyada görülen karpuz çekirdeği şişman bir evlatla tabir olunur. Çekirdek beyazsa iyidir sar
Rüyada Açıcı Görmek
Açıcı kelimesinin karşılığı olan açacak tabirine bakınız. rüyalarda açıcı germek
Rüyada Fırın Görmek
Rüyada fırın görmek mahalle ve ev halkına yorumlanır. Bir rivayete göre, fırın evin kileri
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Horoz Görmek, Horoz, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Horoz

Rüyada Horoz görmek

Rüyada bir horozu olan yabancı bir adama söz geçirir, horozu kestigini gören, düşmanına üstün olur. Horoz sesi duymak hayırlı bir habere delalet eder.

Rüyada beyaz horoz görmek iyi ve emniyetli bir hizmetçiye işarettir. Bir horozla kavga ettigini gören biri tarafından bir felakete ugrar. Horoz kestigini görenin hizmetçisi vefat eder. Bir horozu tutup kucakladıgını gören, iyi huylu bir kişi ile dostluk kurar. Rüyada horoz gören kimsenin, hikmet sahibi bir kimse veya alimlerin yanlarına gidip gelmekle onlardan çok menfaat görmesine delalet eder denilmiştir. Kendisinin horoz olduğunu gören yakında vefat eder. Bir horozun gagasıyle kendisini bir veya iki kere vurdugunu gören kimseyi öldürür. Horoz, müezzine, yahut hatibe yahut güzel okuyan kimseye delalet eder. Bazen de horoz kendisi yapmadıgı halde iyilikle emreden bir kimseye tabir edilir. Bazen de horoz, çok evlenen adama yahut simsara yahut bekçiye delalet eder. Bazı kere horoz, muhtaç olduğu şeyi nefsi için tercih eden cömert bir erkege yahut bulduguyla kanaat eden ve nasibi az, sıkıntısı çok olan kimseye tabir edilir. Bir kimse rüyada bir horoz aldıgını görse, o kimsenin erkek bir çocugu olur, yahut bir ev satın alır, yahut bir kaybı geri gelir veya kaybından haber gelir. Civcivler, hizmetçilere işarettir. Bir kimse rüyada kırmızı bir horoza rastgeldigini görse, bir hizmetçiden istifade eder. Bir horoz ile mücadele ettigini gören kimse, bir kimseyle tartışır. Horozdan kendisine istenmeyen bir şey isabet etmişse, o kimseden de kendisine horozdan isabet eden şeyin miktarınca kötü gördügü bir şey isabet eder.

Müezzine, güzel ve etkili söz söyleyen kimseye, yerli yersiz söz söylemeye, evin erkeğine yahut oğul evladına. Horoz ile mücadele etmek biriyle münakaşa etmeye. Horozun ibiği ile kişiye zarar vermesi yaralanmasına. Horoz kesmek namaza önem vermemeye. Horozun ölmesi müezzinin, hatibin yahut kişinin kendisinin vefatına. Horoz bulduğu ile yetinen cömert bir kimseye. Kişinin kendini horoz olmuş görmesi vefat etmesine delalet eder.

Öten bir horoz görmek, yakında evleneceğinizi haber verir. Horoz dövüşü görmek ise, aile içinde bazı huzursuzluklardan dolayı taşınacağınız anlamına gelir. Ayrıca rakiplerinizle de tartışacaksınız. Horoz aynı zamanda şöhret ve başarıya da işaret eder. Sabah vakti horoz sesi duymak, güzellikle olarak yorumlanır.

Rüyada horoz görmek çok iye yorulur. Horoz dertlerin geçeceğini bildirir. Horoz ayrıca güçlü elinde türlü imkan bulunan biri olarakta yorumlanır. Öten horoz evlilik ve mutluluk habercisidir. Eğer horoz dövüşü gördüyseniz, aile içi huzursuzluklardan dolayı taşınacağınız anlamına gelir.

Kişinin sıkıntılarının geçeceğine işaret eder. Güçlü ve elinde türlü imkanları olan bir kimse olarakda yorumlanır. Horoz ne kadar güzel ise kısmette o kadar büyük olur.

Rüyada horoz görmek çok iyi sayılır. Horoz sıkıntıların geçeceğini müjdeler. Horoz ayrıca güçlü elinde türlü imkan bulunan biri olarakta yorumlanır.

Kirmanı ye göre:
Rüyada horoz görmek evlatla yorumlanır. Üzerine bir horozun saldırdıgını gören bazı dost ve düşmanları yüzünden üzülür.

Cabir ül Magribi ye göre:
Elinde bir horoz olduğunu görmek, bir çocugu olacagına delalet eder.

Ebu Sait El Vaiz e göre:
Rüyada horoz görmek, cesur ve kahraman bir erkek olarak tabir olunur. Bir başka rivayete görede: Rüyada horoz, sevimli bir erkek çocuktur. Bir kimsenin rüyada aldıgı horoz, onunla bir adamın arasını bulmaya işaret eder.Rüyada Horoz Ne demektir, Rüyalarda Horoz görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.