Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada İğne görmek Rüyada İğne görmek
  Rüyada İğne  Bugün 19 Ocak 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Renk Görmek
Rüyada herhangi bir renk görmek yakında tuhaf bir olay ile karşılaşacağınıza. Canlı ve iç
Rüyada Gri Renk Elbise Giymek Görmek
Rüyada gri renk elbise giynemek; gri rengin belirsizliğe işaret etmesi sebebi ile rüyayı gören
Rüyada Müdür Görmek
Rüyada görülen müdür iş yerinde sorun yaşayabileceğinize hatta işinizden bile olabilirsiniz
Rüyada Meyve bahcesı Görmek
Meyve bahçesinde dolasmak, çok hayırlı bir Rüya olup, mutluluk ve refahla dolu bir gelecek; mey
Rüyada Çıkarmak Görmek
Bir şeyi bir yerden çıkarmak lüzum üzerine olursa hayra, gereksiz olursa dünyalıktan görüle
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada İğne Görmek, İğne, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada İğne

Rüyada İğne görmek

Rüyada iğne görmek, rüya sahibinin iyi bir kimse olmaya çalıştıgına delalet eder. Elinde bir iğne olup onunla dikiş diktigini görenin işleri yoluna girer, her hali düzelir ve istegi yerine gelir. İğnesinin kırıldıgını veya eğrildigini görmek, bütün işlerinin aksi gidecegine işarettir.

İgneyle bir şey diktigini görenin işleri yolunda gider. İgnesinin kaybolduğunu veya çalındıgını görenin, düşündügü işi olmaz ve işleride bozulur. İğnecinin kendisine iğne yaparak bayılttıgını görmek, yapmak için başvurdugu bir işten olumsuz cevap alacagına, iğnecinin kendisinin bayıldıgını ve iğneyi rüya sahibinin yaptıgını görmesi, bu rüyanın aksi ile tabir edilir. Rüyada iğne ve iplikle bir şey dikmek veya diktirmek, kurmak istediginiz bir düzenin başarılı olacagına ve sonunda ailece mutlu ve kazançlı olacagınıza yorumlanır. Bir başka rivayete görede: İğne görmek, bekar için evlenmeye, fakir için halinin iyiye dönmesine delalet eder. Eline bir iğne aldıgını görse, iğne sahibinin işlerinin düzgünlügüne, dagınık işlerinin toplanması ve düzelmesi için arzu ettigi şey üzerine delalet eder. İğne üzerinde iplik varsa yahut iğne ile dikiş dikiyorsa rüyayı görenin halinin iyi olmasına, dagınık ve düzensiz işlerinin toplanmasına yorumlanır. Dikiş diktigi iğnesinin kırıldıgını veya yarıldıgını dinden alındıgını görse halinin kötü olacagına ve işlerinin düzensiz gidecegine ve bozulacagına alamettir. Eğer iğnesi zayi olduğunu yahut çalındıgını görse o kimsenin işlerinin bozulmaya yaklaştıgına, fakat tam bozulmadan kurtaracagına işarettir. İğne, iplik kadınla da tabir edilmiştir. İğne rüyada, kendisi ile iyi geçinilen erkek ve kadına delalet eder. İğneyi yedigini gören, kendisine zarar gelecek birisine sırrını söyler. Birisine iğne battıgını gören, o kimseyi ayıplar ve kendisi de başkaları tarafından ayıplanma ile karşı karşıya kalır. Bir igne, işlerin salahına sebep olduğu gibi iki, üç ve dört olduğu zaman da tabir aynıdır. Az olup da kendisiyle iş görülen ve dikiş yapılan iğne, çok olup da kendileriyle az iş yapılan ignelerden hayırlıdır ve bu rüya dagınık işlerinin süratli olarak düzenlenme zamanının gelişini gösterir. Eğer bir kimse rüyada insanların elbiselerini diktigini görse, insanlara nasihat eder ve onların arasını islah etmeye çalışır. Kendi elbisesini diktigini gören kimse, fakir ise zengin olur, dagınık ve şan işleri yoluna girer. Hali bozuk ise davranışlarını düzene sokar. Eğer iğne ile yırtık, eski ve sökük elbiseyi saglam ve kuvvetli bir şekilde diktigini görse o kimse giybet ve kötülüklerden tevbe eder ya da günahlarından istigfar eder.

Ebu Sait El Vaiz e göre:
Rüyada iğne görmek dostlugu geliştirecek bir erkekle tabir olunur, iğnede iplik varsa bu anlaşmadan ve dostluktan fayda görülür, iğne yuttugunu gören, sırrını saklayacak bir adama içini açar.

Kirmanı ye göre:
Rüyada iğne bulmak, dagınık işlerinin yoluna girecegine ve düzelecegine delalet eder.Rüyada İğne Ne demektir, Rüyalarda İğne görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.