Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Kalem görmek Rüyada Kalem görmek
  Rüyada Kalem  Bugün 23 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Ev ve belli bazı yerlere girmek Görmek
Bir kimse Rüyada kendisini, evlerden ve binalardan uzak ve tek bir eve girdigim görse, o ev ahiret
Rüyada Hucre Görmek
Rüyada hücre, sıkıntı ile yorumlanır. Rüyasında bir hücreye kapatıldıgını görmek bir i
Rüyada Ada Soğanı Görmek
Rüyada ada soğanı görmek, fasık kıyafetli, kötülükle anılan bir kimsedir. Rüyada elinde a
Rüyada Solmak Görmek
Rüyada çiçeğin ya da yaprağın solmasını görmek ufak tefek sıkıntılara. Bahçedeki çiçe
Rüyada Lades Görmek
Rüyada birisiyle lades yaptıgını gören kimse bir arkadaşı tarafından aldatılmaya ve kolay k
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Kalem Görmek, Kalem, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Kalem

Rüyada Kalem görmek

Rüyasında elinde kalem tuttuğunu gören kimse çok işe yarayacak bir şey öğrenir. Kalemle yazı yazan sevinç verici bir haber alır. Kendisine bir kalem hediye edildiğini gören bir insan yeni ve geleceği parlak bir işe girer.

Kudret kaleminin Levhi Mahfuz üzerine yazdıgını görmek, yazılan şey okunursa hayırdır. Kudret kalemini tam ve saglam olarak görmek kurtuluşa, aydınlıga çıkmaya kalemi kırık veya çatlak görmek de ümit edilen veya beklenilen şeyin olmayacagına delalet eder. Elinde kalem bulundugunu görmek bir çocugu dogacagına, bir vazife veya memuriyet alarak sevinecegine delalet eder. Kalemle yazı yazmak bir dileginin yerine gelecegine geçiminin ve halinin iyi bir şekilde sürecegine delildir. Kalem ile yazı yazdıgını ve yazdıgı yazıların görünmedigini görmek eğer memur ise o işleten atılacagına tüccar ise zarar edecegine, mülk sahibi ise mülkünün elinden çıkacagına işarettir. Kalemini açmakta zahmet çektigini gören kimse işlerinde güçlüge ugrar. Kaleminin kaybolduğunu veya çalındıgını veya kırıldıgını gören zarara ugrar. Okuma ve yazması olmayan bir insanın kalemle yazı yazmasıda hayra yorumlanmaz. Bir başka rivayete görede: Rüyada kalem görmek, ilim, iyilikle emir, kötülükten nehyetmeye ve çocuga işarettir. Kalem her şeyin degeridir. Kalem gören kimse güzel dindar iyi ve hür bir kadınla evlenir. Bir kaleme malilik olduğunu gören kimse bir ilme erişir. Eğer o kalemle yazarsa o kimsenin ilim ve bilgilerden yazacagı şeylere işarettir. Bir kimse rüyada elinde ve yanında kalem olduğunu görse o kimsenin kendisiyle bir araya gelecek erkek kardeşine ve eğer anası hamile ise erkek bir çocuk dogurmasına delalettir. Mürekkeble beraber görülen kalem hanımı hamile bulunan kimse için erkek bir çocuga yorumlanır. Memur olan bir kimsenin kendi kaleminde bir şeyin meydana geldigini görse bu rüyanın tabiri o kimsenin geçimi ve meslegi hakkında meydana çıkar. Kalemini mürekkeb içerisine soktugunu gören kimse çirkin bir iş işler. Kalem ilim hakim dil ve kılıç gibi insanın kendisiyle şeref ve şan kazandıgı ve hükümlerini icra eden kimseye ve icra edilen şeylere delalettir. Kalem çömertlik ve iyiliktir. Bazen kalem insan ve insanın sır sahibine işarettir. Bazen de kalem düşmana zafer bulmaya yorumlanır.

Rüyada kalem görmek yükseleceğinize, kalemi açmakta zorlandığınızı görmek teşebbüs ettiğiniz bir işte başarısızlığa uğrayacağınıza, kalemin kırıldığını görmek başarısızlığa ve bazı yorumculara göre ölüme işarettir.

Birine kefil olmaya, ilme, yazma yeteniği olan çocuğa, bir şehre yahut ülkeye; bekar için güzel ve iyi bir kadınla evlenmeye. Elinde bir kalem olduğunu görmek yemin etmeye kardeşiyle buluşmaya. Kalemi mürekkeple görmek evli erkek için eşinin oğlan çocuğu dünyaya getirmesine. Kalem başarıya düşmana galip gelmeye sır saklamaya cömertlik ve iyiliğe delalet eder.

Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecek demektir. Rüyada kalemin kırıldığını görmek de kalkışacağınız bir işten zarar edeceğinizin haberidir.Rüyada Kalem Ne demektir, Rüyalarda Kalem görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.