Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Karga görmek Rüyada Karga görmek
  Rüyada Karga  Bugün 23 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Lav Görmek
Rüyada bir yanardağın saçtıgı lavları görmek büyük bir macera geçireceginize ve bir kimse
Rüyada Kundak bezi Görmek
Kundak bezi görmek çocuga yorumlanır. Rüyasında bir kundak bezine sarılmış birini görmek, k
Rüyada Fırkete Görmek
Rüyada fırkete görmek, gönül ferahlıgı ile yorumlanır. Rüyasında başında fırkete olduğ
Rüyada Bal Görmek
Dindar insan için dinin özünü ve ruhunu anlamaya, salih amele. Dünya ehli için zahmetsız kaza
Rüyada Kabin Görmek
Rüyada herhangi bir bölme küçük oda ve kamara gibi yerlerde bulunduğunu görmek yolculuğa dar
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Karga Görmek, Karga, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Karga

Rüyada Karga görmek

Rüyada karga görmek fesatçı ve sözünde durmaz bir erkekle tabir olunur.

Bir başka rivayete görede rüyada görülen karga kuşu iri kaba yalancı, sözünde durmayan sabırlı bir adama delalettir. Rüyada karga görmek, kibirli, cimri, çok yalancı ve sözünde durmayan bir kimsedir. Rüyada karga avladıgını gören kimse, fakirlik ve darlık içinde ve sıkıntı ile haram mala sahip olur. Karganın ekin ve agaç üzerinde görülmesi iyi degildir. Karga kışın habercisidir. Bir kimse rüyada ev üzerinde bir karga görse, fasık bir adam o kimseye hanımı hakkında hiyanet eder. Karga dosttan ayrılmaya ve gurbete işarettir. Rüyada karga etini yedigini gören kimse hırsızlardan eline mal geçer. Bir kimseye rüyada bir karga verilse o kimse sevinçe erişir. Rüyada bir kargayı Kabe üzerine düştügünü gören günahkar kimsenin temiz bir kadınla evlenecegine işarettir. Rüyada evinde çok karga bulundugunu gören kimse ömrünün sonuna kadar izzet ve yücelik ve mala erişir. Çok kargalar çok lakırdı eden birtakım insana delalettir. Karga hilekar, harpçı gaddar ve sırf nefsinin arzusu için çalışan bir adamdır. Bazen de karga meskeninden uzak kalmaya üzüntüye, kedere, sıkıntıya, uzun yolculuga, sile ve akrabaları tarafından beddua ve gücenmeyi gerektiren şeyde bulunmaya ve kötü bir tedbir almaya delalettir. Rüyada bir karga ile ugraştıgını gören kimse fasık ve çok yalancı bir insanla ugraşır. Bir kimse bir kargaya rastgeldigini veya kargayı elinde tuttugunu görse o kimsenin kendi işinde aldanmasına ve isteginin iptal edilmesin delalettir. Bir kimse bir kargayı bir ev veya bir mahallede görse o yerde günahkar bir insan bulunduguna delalettir. Rüyada kendisi için bir karga avladıgını gören kimse batıl ve esassız bir husustan ganimete erişir.

Uğursuzluğun simgesidir. Karga sesi duyduysanız, bazı insanların önerilerini dikkate alıp zarara uğrayacağınıza işarettir.

Rüyada karga görmek; sizi sevdiklerinizden ayırmak isteyen düşmanların varlığına, sözünü yerine getirmeyen biri ile tanışmaya karga ile konuştuğunu görmek güzel bir haber almaya kargaların bağırdığını görmek para kaybetmeye, kötü bir haber almaya, kargayı yakaladığınızı görmek kötü işlere gireceğinize şafak vakti karganın bağırması uğursuz ve kötü şeylerin olacağına yorumlanır.

Sabırlı ve tahammüllü olmakla birlikte kaba saba, sözüne yalan katan, cimri ve sözünde durmayan kimseye, gurbete gitmeye yahut dosttan ayrılmaya. Karga avlamak yoksulluk ve darlık çekmeye, şüpheli kazanca. Karganın insanla konuşması üzüntüden sonra sevince. Karga hediye edilmesi sevinçli bir duruma. Karga uzun ömre, yaşlı kadına, kazanç ve menfaatin devamına. Karga yavrusu görmek ayrı kaldığı yakınlarına kavuşmaya, yoksulluktan kurtulup zengin olmaya delalet eder.

Çevrenizde iki yüzlü kötü niyetli insanlar var demektir. Karga sesi de insanların tavsiyesi sonucu girdiğiniz bir işten kayıplarla ayrılacağınıza yorumlanır.

Kirmanı ye göre;
Bayıltıcı bir şey yedirmek suretiyle bir karga avladıgını görenin hile ve yalan ile eline mal geçer. Bir ağacın dalı üzerinde karga gören gurbete gidip evinden ve ailesinden ayrılır. Şafak vakti bir karganın agaç üzerinde öttügünü görmek, musibete ve nimetin elden gidecegine delalet eder.

Cabir ül Magribi ye göre;
Rüyasında bir karganın kendisi ile konuştugunu gören bir yabancıdan hayır görür veya iyi bir haber işitir. Karganın bir kere bagırdıgını işitmek iyidir iki kere bagırdıgını işitmek fenadır. Üç kere bagırdıgını duymak, çok iyi bir haberdir. Dört kere bagırdıgını görmek hüzün ve kedere delalettir. Daha çok bagırdıgını duymak hayra yorumlanır. Bir karga avladıgını gören, batıl bir sebeple mal ve ganimet elde eder. Alaca karga gören, şaşılacak bir iş yapar. Kendisine bir alaca karga verildigini gören sevinir. Karganın öldügünü veya topragı gagaladıgını gören gurbette vefat eder. Karısının üstünde ve yatagının üzerinde karga görmek, karısının yabancı birine meylettigine delalettir.

Ebu Sait El Vaiz e göre;
Rüyada alakarga haram mala delalet eder. Evinde karga görmek karısı ile yabancı bir erkeğin münasebetine yahut evinin biri tarafından tecavüze ugrayacagına ve çalınan mala delalet eder.Rüyada Karga Ne demektir, Rüyalarda Karga görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.