Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Karınca görmek Rüyada Karınca görmek
  Rüyada Karınca  Bugün 25 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Arka Görmek
Rüyada arkanın siyah veya kırmızı olması, Kaba etlerinden dövülmeye.

Sırt üstü
Rüyada Güzel koku Görmek
Şeref ve yüceliğe, dünyalığa; haccetmeye, evlenmeye yahut çocuğu olmaya, müjde ve sevinçe,
Rüyada Kanca Görmek
Rüyada görülen kanca başınız sıkıştığında size yardım etmeye hazır dostlarınızın ol
Rüyada Sabah Vakti Görmek
Rüyada sabah olduğunu görmek vaadini yerine getirmeye delalettir. Rüyada sabah olduğunu ve kend
Rüyada Salih A.s Görmek
Rüyada salih (a.s.)`i gören kimseye akılsız ve rezil bir kavimden üzüntü ve keder isabet eder
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Karınca Görmek, Karınca, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Karınca

Rüyada Karınca görmek

Rüyada görülen karınca halkla yorumlanır. Evinde bir çok karınca görenin çocukları artar. Yemek veya yiyecekler üzerinde karıncaların üşüşmüş olması o şeyin fiyatının artacagına veya o yıl o ürünün az olacagına delalet eder. Evinden karıncaların çıktıgını görmek o evden taşınacaklarına delalettir.Bir rivayete göre, karınca görmek, hırsızların girecegine delalet eder.

Bir başka rivayete görede rüyada görülen karınca zayıf ve hırsli bir kavimdir. Karınca, asker, ordu, aile ve uzun ömür ile tabir edilir. Bir kimse rüyada karıncanın bir köye girdigini görse oraya asker girer. Yatagı üzerinde karınca bulundugunu gören kimsenin evlatı çok olur. Karıncanın evinden dışarı çıktıgını gören kimsenin aile halkı azalır. Hasta bulunan bir yerde karıncanın uçtugunu görse o hasta ölür. Karınca, ucuzluk, bolluk ve rızka delildir. Hasta olan kimse vücudunda karıncanın dolaştıgını görse ölür. Bazı tabirciler bir kimse rüyada karıncanın yuvasından çıktıgını görse o kimseye üzüntü ve keder isabet eder. Bir kimse rüyada bir evde veya bir mahallede çokça karınca olduğunü görse o yer halkının nesli çogalır. Karıncanın bir ev veya mahalleden çıktıgını görse oradaki halkı ölüm veya nakil ile azalır. Rüyada karıncanın kanatlandıgının görülmesi birçok askerin ölmesine delalettir. Rüyada Karıncanın dilini bilmek ve anlamak Süleyman (A.S.) 'in kıssasına binaen velayete delalettir. Bir kimse rüyada karıncayı agzında yiyecek olduğu halde evine girdigini görse, o evin hayır ve bereketi çok olur. Karıncanın agzında yiyecek olduğu halde evinden çıktıgını gören kimse fakir olur. Rüyada bir karıncayı öldürdügünü gören kimse bir takım zayıf insanlardan dolayı bir günah işler. Memur olmak isteyen birisi karıncanın konuşmasını işitse memuriyete nail olur. Büyük bir karınca muhariplerin öldürülmesine, hastaların ölmesine ve yolculuk yapmak arzusunda bulunanlarında ölüm haberlerine ve zarar etmelerine yorumlanır.

Bolluk ve berekettir. Rüyada karınca görmek aşırı hırslı biri olduğunuzun ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızın belirtisidir.

Kirmanı ye göre;
Çok karınca görmek mal ve nimetle yorumlanır. Rüyasında evinden karıncaların bir şey taşıdıklarını görmek hayır degildir. Aksine getirdigini görmek hayırlıdır. Agzından veya burnundan karıncaların çıktıgını görenin ölümü yakındır.

Cabir ül Magribi ye göre;
Çok karınca görmek zayıf bir düşmanla kıyaslanır. Evinde zararlı olmayan bir çok karınca görmek çocuklarının çogalacagına. Evinden karıncaların çıktıgını görmek de azalacagına delalettir.

Ismail El As as 'a göre;
Küçük ve kırmızı karınca zayıf insanlardır. İyi ve siyah karıncalarda akraba ve ev halkı ile tabir edilirler. Evinden karıncaların uçarak çıktıklarını görmek çocuklarından bir kaçının evden ayrılarak gurbete gideceklerine delildir.

Ebu Sait El Vaiz e göre;
Çok karınca görmek askerle kıyaslanır. Karınca bulunması gerekmeyen bir yerde birçok karınca olduğunu görmek orada oturanlar için iyi degildir.

Cafer i Sadik a (ra) göre;
Karınca görmek dört şekilde tabir olunur; Ev halkı, akraba, yolculuk, mal ve nimet.Rüyada Karınca Ne demektir, Rüyalarda Karınca görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.