Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Kayık görmek Rüyada Kayık görmek
  Rüyada Kayık  Bugün 26 Nisan 2017
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Ennam Süresi Görmek
Rüyada en`am süresini veya ondan bir parçayı okumak veya üzerine okundugunu görmek, çoluk ço
Rüyada Aşk Görmek
Rüyada sevgilisi ile başka birisini görmek, kadın için, tehlikeli bir rakibi olduğuna erkek i
Rüyada Maaş Almak Görmek
Rüyada maaş aldığını görmek, elinizden yüklü miktarda bir para çıkacağına, fakat bu par
Rüyada Serçe Görmek
Rüyada görülen serçe kuşu, erkek çocuğa yorumlanır. Bundan dolayı bir kimse serçe kuşunu
Rüyada Küspe Görmek
Rüyada görülen küspe Ehl i keyif, çalışmayı fazla sevmeyen insana delalet eder.
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Kayık Görmek, Kayık, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Kayık

Rüyada Kayık görmek

Rüyada kayık görmek keder ve sıkıntıya, kayıktan karaya çıkmak hayır ve feraha delalettir. Bir kayık satın olduğunu gören, kendisini kendi eliyle ve kendi hareketleri ile sıkıntıya sokar. Kayıga bindigini gören kedere düşer. Kayıkla bir geziye çıktıgını gören kederden kurtularak selamete ve rahata erer. Evinde kayık görmekte hayır yoktur. Bir rivayete göre geçiminin bozulmasına delalet eder. Bazı yorumculara göre kayık halka yardım eden, bir rivayete göre dünya işleri ile ugraşan küçük memurlarla tabir olunur. Bir kayıgının eskimiş delinmiş ise yaramaz bir hale gelmiş olduğunu görmek, küçük memurların iş yapamayacak derecelerde olduklarına, aksine yeni saglam ve her şeye elverişli olduğunu görmek bu rüyanın aksiyle yorumlanır.

Kayık küregi görmek korku ve tehlikeden kurtulmaya selamete kavuşmaya ve iyi bir arkadaşa yorumlanır. Bir başka rivayete görede, rüyada balıkçı kayıgını görmek rızık ve faydaya delalettir. Rüyada garip bir şeye bindigini gören kimse bir kadınla evlenir. Yahut düşmanına galip gelir veyahut bir yere yolculuk yapar ya da ondan mal kazanır. Rüyada görülen yelkenli kayık üzüntü keder ve sıkıntılari gidermeye ve gönlün açılmasına yorumlanır.

Rızık ve faydaya ilahi lutuf ve merhamete. Kayık küreği korku ve endişelirin geçmesine, kişinin durumuna uygun dost ve yardımcılara. Yelkenli kayık üzüntü ve kederin giderek sevinç ve neşe bulmaya delalet eder.

Kendisini kayıkta görmek, herkes için küçük eğlenceleri, huzurlu günleri ifade eder.
Kirmanı'ye göre;
Rüyada kayık görmek rüya sahibinin rızkı geçimi, işi ve evi ile tabir olunur. Rüyada bir sandal yaptıgını gören bir ev yapar. Veya bir işe başlayarak rızkını ve geçimini saglar. Kayık sattıgını gören evini veya geçimini temin eden tezgahını elinden çıkarır. Yeni ve büyük kayık karlı bir işe, kullanışlı rahat bir eve, aksi dar kayık bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Kayıgın kırılıp tahtalarının dagıldıgını görmek işinin bozularak işlerinin bozulmasına yahut evinin yıkılıp geçiminin daralmasına, kayıgın denizde battıgını görmek evinden veya geçiminden dolayı keder ve sıkıntıya düşecegine delalettir. Kayıgın denizde veya herhangi bir du üzerinde kolayca yüzmedigini gören geçiminde kolaylık görür. Rüya sahibi tüccar ise alişverişinde kolayca kazanır. Mülk sahibi ise gelirini toplar, fakir ise eline rızk geçer ve sıkıntıdan kurtulur. Kayıgın güçlükle yüzdügünü görmek de bunun aksiyle tabir olunur. Bindigi kayıgın dalgalara tutuldugunu gören, rızk ve geçim için zorlanır. Kayıgının çektigi kürege ragmen yerinden kımıldamadıgını gören kendi çalışmasına ve dışardan yapılan yardıma ragmen, malını kurtaramadıgını ve geçiminde çok zorlandıgını görerek büyük bir sıkıntıya düşer. Rüyada kayık görmek rızkla yorumlanır. Rüyada kayıga benzer bir şeye bindigini görmek, bir kadınla evlenecegine veya uzak bir yolculuga çıkacagına, bir yelkenli kayıga bindigini görmek üzüntü ve kederinin ve yürek sıkıntısının geçecegine delalet eder.Rüyada Kayık Ne demektir, Rüyalarda Kayık görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.