Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Maymun görmek Rüyada Maymun görmek
  Rüyada Maymun  Bugün 24 Kasım 2014
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Muftu Görmek
Rüyada müftü görmek, dini bir gayret ve çaba içinde olduğuna işarettir.
Rüyada Puro içmek Görmek
Rüyada puro içtiğinizi görmek veya puro içen bir kimse ile karşılaşmak, etrafa karşı her i
Rüyada Kına Görmek
Rüyada kına görmek süsle yorumlanır. Rüyasında eline kına yaktıgını görmek ziynete, süs
Rüyada Nebe Süresi Görmek
Rüyada nebe suresini veya ondan bir parçayı okudugunu görmek rüya sahibinin iyilikle meth olunm
Rüyada Hamur Görmek
Hamur yoğurduğunu gören kimse kendi gayreti sayesinde başarılı olacak demektir. Tek başına g
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Maymun Görmek, Maymun, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Maymun

Rüyada Maymun görmek

Rüyada görülen maymun hile, gaddar, melun, ve ırak bir düşmanla tabir olunur. Maymuna bindigini gören düşmanından üstün gelir. Maymun ile güreşerek onu yendigini gören hasta olur ve sonunda iyileşir. Eğer maymun onu yener ise hastalıktan kurtulamaz. Yahut vücudunda ömür boyu kalacak bir iz alır. Maymun eti hastalık ve mihnettir. Bir maymunun rüya sahibinin kısragına bindigini görmesi karısı ile bir Yahudinin kötü bir münasebetine delalet eder.

Bir başka rivayete görede rüyada maymun görmek kendisinde her türlü ayıp bulunan bir adama delalettir. Rüyada maymunla kavga edip ve ona galip geldigini gören kimse hastalanır sonra iyileşir. Eğer maymun o kimseye galip gelse o kimse hastalıga yakalanır. Bazı tabirciler maymun büyük günah işleyen bir adama işarettir demişlerdir. Rüyada bir maymunla cinsi münasebette bulundugunu görse bir günah işler. Rüyada bir hastalıktan dolayı ilaç için maymun etini yedigini gören kimse o hastalıktan kurtulmaz. Maymunun yanından savuşup gittigini gören kimse düşmanına galip gelir. Maymun eti yedigini gören kimse yeni bir elbise alır. Bir kimse maymunun kendisini ısırdıgını görse o kimse île bir kişi arasında düşmanlık meydana gelir. Maymun hilekar ve sihirbaz bir kimsedir. Rüyada maymun avladıgını gören kimse sihirbaz kimselerden faydalanır. Maymun maglup bir düşmandır. Rüyada bir maymuna bindigini onu diledigi gibi kullandigini gören kimse düşmanım kahreder. Bir kimse rüyada maymun etinden yedigini görse o kimseyi şiddetli bir keder veya ölüme yaklaştıran bir hastalık tutar. Bir kimse rüyada kendisine bir maymun bagışlandıgını görse o kimseye galip gelecek bir düşmana yorumlanır. Kendisine bir maymun bagışlandıgını gören kimse aldıgı bir emanete hiyanet eder. Rüyada bir maymunu omuzuna almış olduğunu gören kimse hırsızlık yapar. Rüyada maymun işledigi büyük bir günahtan dolayı nimeti elinden gitmiş bir adamdır. Rüyada kendisinin maymuna dönüştügünü gören kimse sihirbazlık sayesinde malı çogalır. Maymun görmek zulüm ve haddi asmaya, masiyete ve Allah (C.C.) 'ın gadabını icabettiren fenalıklarda bulunmaya delalettir. Bazen de maymun görmek yahudiye, maymunun etini yemek de fakirlik ve ihtiyaca işarettir. Maymun görmek nimeti elinden alınmış fakir ve mahrum bir kimseye yorumlanır.

Rüyada maymun mağlup düşmana hilekar ve sihirbaza. Her türlü ayıbı bulunan adama zulme ve haddi aşmaya, isyan ve bununla birlikte gelecek gazaba, büyük günah işleyerek elindeki nimetleri yitirmiş adama. Maymun eti yemek yoksulluk ve ihtiyaca yahut yeni bir elbise edinmeye. Maymunla kavga etmek hastalanmaya ona galip gelmek hastalıktan iyileşmeye. Maymunla cinsi münasebette bulunmak günah işlemeye. Maymunun yanından uzaklaşıp gitmesi düşmana galip gelmeye. Maymunun ısırması bir kimseyle aralarına husumet girmesine. Maymuna binmek düşmanı kahretmeye. İri cüsseli büyük maymun kendini halka sevdirmeye, çıkar için halka yaltaklık etmeye.

İnsanın Rüyasında maymun görmesi çok ahlaksız, yani ayıbın her türlüsü kendisinde mevcut bir kimseye delalet eder. Maymun görmek büyük günahlar işlemeye, maymunun yanından kaçıp gittiğini görmesi düşmanına üstün gelmesine yorumlanır. Maymun yavrusu görmesi sihirbazlıktan gelir temin edeceğine.

Rüyada maymun hastalığın ve şanssızlığın işaretçisidir. Sahte bir arkadaşınız size kötülük yapabilir.

Danyal aleyhisselama göre;
Rüyada erkek maymun gaddar, müfsit ve aldatıcı bir erkekle ve dişi maymun aynı vasıfta bir kadın ile yorumlanır. Kendisine bir maymunun bir şey verdigini gören ailesi için mal ve para biriktirir.

Ebu Sait El Vaiz e göre;
Rüyada maymun büyük günah işleyen bir adamdır.

Kirmanı ye göre;
Allah 'ın (C.C) nimetlerini inkar ve küfreden insan ile tabir olunur. Maymun eti keder eti yemek hastalıktır. Rüyasında kendisine bir maymun hediye edildigini gören hırsızlık eder veya rüşvet alır. Arkasında veya omuzlarında bir maymun olduğunu görenin evinden bir şey çalınır.Rüyada Maymun Ne demektir, Rüyalarda Maymun görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.