Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Nar görmek Rüyada Nar görmek
  Rüyada Nar  Bugün 24 Nisan 2017
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Kalp katılığı Görmek
Rüyada görülen kalp katılığı hissizliğe yaratılanlara şefkat göstermemekten dolayı merha
Rüyada Jambon Görmek
Jambon yemek ve satmak satın almak şüpheli şeylere, sağlığın bozulmasına delalet eder.
Rüyada Müşavir Görmek
Rüyada görülen müşavir yorumu için lütfen istişare kelimesine bakınız.
Rüyada Manevra Görmek
Rüyada askeri bir manevrada bulunmak hayatınızda bazı değişiklikler yapacagınıza delalettir.
Rüyada Adi İskemle Görmek
Evlerde oturulan adi iskemleleri görmek, umumiyetle kadın olarak tefşir olunur. Eğer iskemlenin
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Nar Görmek, Nar, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Nar

Rüyada Nar görmek

Rüyada nar görmek eğer vaktinde olursa rüya görenin çalışması nispetinde mal ve kazanç elde edecegine delalet eder. Mevsimi dışında nar görmek iyi degildir. Tatlı nar mal ve para sahibi biri ile evlenmege. Ekşi nar ise kedere delalettir. Narı ister vaktinde ister vakitsiz ağaçtan koparmak hayır degildir.

Rüyada görülen tatlı nar birikmiş mala, hanıma, imar edilmiş nahiyeye, mal ve çocuga delalettir. Nar rüyayı görenin haline göre on, yüz veya bin dirhem para ile tabir edilir. Nar görmek sultan için şehir ile tabir edilir ki, onu kırdıgında bir şehri feth eder. Narın kabugu o sehrin suru taneleri onun halkı, içi de şehrin malıdır. Bir kimse rüyada nar kabugu yedigini görse hastalığından iyileşir. Nar kilitli sandık ile de tabir edilir. Bazen nar bal arısının kovanına ve bal mumuna delalettir. Eğer narın tanesi beyaz olursa ğümüşe, kırmızı olursa altına delalet eder. Nar hanım ile tabir edildigi zaman o hanım güzeldir. Eğer nar bütün ve saglam olursa o kadın bekardır. Eğer nar kırık olursa o kadın duldur. Kötü kokulu nar iffetsiz bir kadındır. Eksi nar haram maldır. Bir kimse rüyada nar satsa o adam dünyayı ahirete tercih eder. Nar ağacı dindar, heybetli ve mal sahibi bir kimsedir. Onun dikenleri o kimseyi günah ve fuhsiyattan men eder. Eğer o kimse hükümdar ise düşmanlarına galip gelir. Tüccar ise ticareti çok olur. Nar ağacını kesmek akrabaları ziyaret etmemeye delalettir.

Tatlı nar mala imar edelimiş kente, hanım yahut çocuğa. Kırmızı nar taneleri altına, beyaz nar taneleri gümüşe. Ekşi nar üzüntü ve kedere, ekşiyi seven kimse için rızık ve mala. Nar kabuğu yemek hastalıktan şifa bulmaya. Nar suyu kişinin nafakasına. Nar Ağacı dindar varlıklı ve çömert kimseye. Rüyada nar taneleri kolaylıkla elde edilen mala. Rüyada nar çiçeği güzel kadına ve hayırlı evlada delalet eder.

Olmuş narları toplamak servete, hamlarını toplamak hastalık, elem ve kedere yorumlanır.

Kışın nar rüyası görmek hayırlıdır. Kırmızı nar zenginlik olarak yorumlanır. Genç kız rüyada ekşi nar yerse pekte hayırlı olmayan birisine aşık olacaktır. Nar ayıkladığını görmek çok para kazanmak demektir. Olmuş narları toplamak zenginliğe, hamlarını toplamak hastalık üzüntüye yorumlanır.

Caferi i Sadik göre;
Rüyada nar üç şekilde yorumlanır. Toplu mal, iyi bir eş, güzel bir memleket.

Ebu Sait El Vaiz göre:
Rüyada nar görmek kadın için ziyaret ve mücevherata, erkek içinde evlada, devlet memurlari için terfiye, subaylar için emirlerinin geçmesine, köylü için ekim bereketine, tüccar için fazla kara, halk için iyi bir idareye yorumlanır.Rüyada Nar Ne demektir, Rüyalarda Nar görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.