Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Öküz ve inek görmek Rüyada Öküz ve inek görmek
  Rüyada Öküz ve inek  Bugün 25 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Etek Görmek
Rüyada etek gören erkek, hayırlı bir izdivaca konar. Kısa etek izdivacın aceleye gelecegine, u
Rüyada Azgınlık Görmek
Rüyada azgınlık etmek, dince fitneye ve dogruyu ve hakkı açıklamaktan dönmeye delalet eder.
Rüyada Mucize Görmek
Rüyada mucizeye şahit olmak, yapılması çok zor olan bir işi, herkesi şaşırtarak başarıyla
Rüyada Kervansaray Görmek
Rüyada görülen kervansaray yorumu için lütfen han kelimesine bakın.
Rüyada Kırmızı Elbise giymek Görmek
Rüyada kırmızı elbise giyneyen bir kişi; kırmızı rengin tasavvufta genel olarak zahmetlere v
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Öküz ve inek Görmek, Öküz ve inek, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Öküz ve inek

Rüyada Öküz ve inek görmek

Rüyasında siyah bir öküze bindigini görmek hükümetten bir vazifeye tayin olunup ondan fayda görecegine delalet eder. Sarı öküze binmek hastalıga, bir öküzün kendisini boynuzladıgını ve olduğu yerden vurup çıkardıgını görmek işinden atılacagına, yalnız boynuzu ile vurdugunu görmek akrabalarından birine bir zarar gelecegine, öküz eti görmek bir alimin malına, derisi ise o alimin akrabalarının malına delalettir.

Cabir ül Magribi 'ye göre;
İş gören bir öküzün kesilerek etinin parçalandığını görmek orada bir alimin öldürülerek malının paylaşılacağına eğer öküz iş öküzü değil ise o yerde bir başka erkeğin öldürülüp malının paylaşılacagına, bir öküzü kesip etini yedigini görmek, sahibinin öldürülüp elinden malinin alinacagına; iş görmeyen bir öküzün kesilerek yendigini görmek o yerde tanınmış bir kimsenin ölecegine, erkek ve dişi bir çok sıgırların bir yere girdiklerini görmek o yerde o yıl salgın hastalık çıkacagına, eğer öküzler semiz ve şişman iseler feyiz ve berekete tarlayı bir öküzle sürdügünü görmek bereketli ürün alınacagına delalet eder.Rüyasında semiz sıgır eti satın aldıgını gören zengin bir kadınla evlenir. Bir inegi sagdigini fakat sütünden içmedigini gören mal biriktirir ve harcamaz, öküzün kendisi ile konuştugunu gören herkesin şaşıracagı derecede zengin olur. Bir sığırın kendisine doğru geldigini gören o yıldan çok hayır görür. Sığırın kendisine arkasını dönüp gittigini görmek o yılın hayırlı olmayacagına delalet eder. Bir tarlayı öküz ile sürdügünü görmek bir çok nimetin elde edilecegine delalet eder.

Ismail Eshas 'a göre;
Rüyasında bir öküz ile uğraştıgını gören iyi bir insanla düşman olur.

Ibni Sirin 'e göre;
Rüyasında kendi malı olan semiz bir öküz görmek o yılın bereketli geçecegine ve ucuzluga eğer öküzün kimin olduğu bilinmiyorsa o yer halkına o yıl bereket olacagına eğer öküz zayıf ise bunun aksine, öküz eti görmek mala ve sığır derisi görmekte o maldan faydalanmaya delalet eder. Bir inegi sagıp sütünden içtiğini gören hizmetçi ise işinden ayrılacağına, fakir ise zengin olacagına, zengin ise parası çogalacagına delalettir.

Cabir ül Magribi 'ye göre;
Bir sığırın üstünden düştüğünü gören o yıl zorluk çeker bir sığırın kendisini ısırdığını veya boynuzu ile vurdugunu görmek karısının rüya sahibine hiyanet edecegine delalet eder.

Ebu Sait El Vaiz 'e göre;
Rüyada sığır görmek helal maldır. Semiz sığır zengin bir eşe, zayıf ise fakir bir eşe, renkli sığır dindar bir kadına sütlü inek hayır ve merhamet sahibi bir kişiye, boynuzlu inek ahlaksız eşe delalet eder. İneği sağmak istedigini fakat hayvanın boynuzu ile savunarak buna engel olduğunu görenin karısı veya kocası itaatsizlik eder. Birinin inegini sagdığını ve inegin de onu alıkoymak için hırçınlık ettigini görmek eşinin ihanet etmesine işarettir.

Eş Salimi 'ye göre;
Rüyasında bir sığırın evine girdigini gören bir devlet adamından hayır ve menfaat görür. Bir öküz bulup onu evine götürdügünü gören hayra erer. Bir sığırın yularından tutup götürdügünü gören iyi huylu bir kadınla evlenir. Bir inege bindigini görenin karısı ölür ve ondan bir miras kalır.Rüyada Öküz ve inek Ne demektir, Rüyalarda Öküz ve inek görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.