Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Saç görmek Rüyada Saç görmek
  Rüyada Saç  Bugün 23 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Eda Görmek
Rüyada görülen eda için çilve kelimesine bakınız.
Rüyada Marka Görmek
Rüyada herhangi bir eşyanıza bir marka vurdurdugunuzu veya iş yerinizdeki mallarınıza firmanı
Rüyada İskambil oynamak Görmek
Rüyada iskambil oyunu oynadıgını görmek, bir tanıdıgınız vasıtası ile hileli ve kanunsuz
Rüyada Oyluk Görmek
Rüyada oyluk görmek insanın kuvveti, rızkı geçimi ve bulundugu yerin halkı ile yorumlanır. R
Rüyada Badem ağacı Görmek
Rüyada badem ağacı görmek; ahmak bir kimseye, bazen de garip bir adama, bazen acı, bazen tatlı
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Saç Görmek, Saç, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Saç

Rüyada Saç görmek

Rüyada görülen saç mala ve uzun ömre. Saçın normal olarak uzaması zenginliğe ve uzun ömre, aşırı uzaması erkek için gam ve kedere, kadın için hoş geçime, değerli olmaya, nefsine hakim olmaya. Erkeğin başını tıraş etmesi hacca, yolculuğa, şeref ve itibara, makam ve mevkiye. Devlet memurunun satını tıraş etmesi görevden alınmaya. Kadının saçını tıraş etmesi kocasının yahut yakın akrabalarından birinin vefat etmesine. Kadının saçının kısmen yahut tamamen kesilmesi eşiyle kavga etmesine yada musibete. Kadının saçını tamamen beyazlaşmış görmesi kocasının fisk ve günahına, istikametten ayrılmış olmasına. Saçlara ak düşmesi dinde güzelliğe yahut malda meydana gelecek noksanlığa. Saçlarının döküldüğünü görmek anne ve baba cihetinden gelecek üzüntüye. Dağınık saç malın israf edilmesine. Genç olan kimsenin saçının ağardığını görmesi ağırbaşlı olmaya yahut yoksulluğa. Saçın azalması hapse, borca yahut yoksulluğa. Saçsız olduğu halde takma saç (peruk) giydiğini görmek refah ve bolluğa. Dazlak yani kel olduğunu görmek gam ve kedere. Rüyada kel olduğu halde saçının tekrar bittiğini görmek izzet ve şerefe, hayra ermeye. Saçını tarakla taramak izzet ve devlete taranken beyaz kıl vs. düşmesi, eline geçecek maldan infak etmeye. Saçını yıkadığını ve sularının aktığını görmek başkalarının durumuna muttali olmaya, onların da kendi durumunu biliyor olmasına. Ensesini tıraş etmek borcunu ödemeye. Saçın büklüm büklüm olması menfaat ve hayır meydana gelmesine. Kıvırcık saç sünnete uymaya yahut rehin vermeye. Rüyada Saça kına yakmak kadın için sevinçe ve feraha delalet eder.

Rüyada çok güzel saçlara sahip olduğunu görmek hayat boyu sürecek bir hastalığa, saçların dökülmesi sağlığın bozulmasına ve mevkinin düşmesine, saçların kesilmesi iftiraya uğramaya, saç yolmak iş hayatında itibarınızın artacağına, bir kadının kendi saçlarını kestiğini görmesi evli ise kocasının öleceğine yada boşanacağına, saçlarını uzamış görmek çocuk sahibi olmaya, saçların döküldüğünü görmek üzüntü ve sıkıntıya düşmeye, saçının ağardığını görmek erkek için itibar ve kazancın artmasına, kadın için uzun ve ızdıraplı bir hastalığa, saç ve sakalın tamamen ağardığını görmek fakirliğe düşmeye delalettir.

İnsanın Rüyasında saçını görmesi ömrünün uzun olması veya mal sahibi olmasına saçının dökülmesi arkadaşınının ihanetine uğrayacağına, saçlarını taraması kıymetli bir dostluk kuracağına, saçlarını örmesi zengin ise malının artacağına ve para bularak işini genişleteceğine işarettir. Rüyada saçını ağarmış olarak görmek gençler için uzun ömre, saç ve sakalının tamamen ağardığını görmek kuvvete işarettir. Saç kesmek veya kestirmek tehlikeli bir haber olup ikaza yorumlanır.

İnsanın rüyada saçını görmesi uzun olmasına ya servet sahibi olmasına yorumlanır. Rüyada saçının dökülmesi bir yakınınızın sizi sırtınızdan vuracağını belirtir. Saç kesmek veya kestirmek kötü haber almak demektir ve dikkatli olunması gerektiğini bildirir. Saçlarını kazıtan erkek iş hayatında tatsız olaylar yaşar demektir. Rüyada saçını ağarmış olarak görmek gençler için uzun yaşamaya ve güçlü olmaya yorumlanır. Saçın dökülmesi para derdidir. Saçların birden gürleşmesi zenginliktır. Saç taramak değerli arkadaşlık kuracağına işarettir. Saç örmek zengin ise daha da zengin olmaya ve işini büyütmeye yorumlanır. Saçlarını kestiren kadın özel yaşamında değişikliğe gider.

Saçlarınızı tarıyorsanız dikkatsizliğiniz yüzünden zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Saç dökülmesi aşırı harcama sonucu maddi sıkıntılara delalet eder.

Kişi saçını gür parlak ve güzel görürse neşelenecek demektir. Saç taramak yol yapmaktır. Saç kestirmek değişikliktir. Saçın dökülmesi ise derttir. Tamamıyle kabak olmak ise para sıkıntısıdır. Pis saç da sıkıntıdır. Kepekli saç ise büyük bolluktur.

Rüyasında saçlarının gür temiz ve taranmış olduğunu gören kadın veya erkek sevinir neşelenir. Saçlarını kestiren kadın özel hayatıyla ilgili değişiklik yapar.Rüyada Saç Ne demektir, Rüyalarda Saç görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.