Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Şadırvan görmek Rüyada Şadırvan görmek
  Rüyada Şadırvan  Bugün 22 Nisan 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Kupe Görmek
Rüyada küpe görmek, çesitli sekillerde tabir olunur. Kulagında küpe olduğunu gören, güzel s
Rüyada Baharat Görmek
Birinden zarar görmeye ve hastalığa işarettir.

Rüyada baharat aldığını gören ki
Rüyada Goril Görmek
Rüyada görülen goril akılsız dost yüzünden zarara uğramadır.
Rüyada Keçi Görmek
Rüyada dişi keçi kadına çocuğa, emlake, tarımcılığa. Keçi sağmak rızık teminine, güze
Rüyada Anıt Görmek
Rüyada anıt görmek, itibar görmeye, doğu tarafına seyahate ve evlada işarettir.

Bi
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Şadırvan Görmek, Şadırvan, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Şadırvan

Rüyada Şadırvan görmek

Rüyada güzel ve mükemmel bir şadırvan gören fakat kime ait olduğunu bilmeyen yüksek bir rütbeye, bol bir geçime, uzun ömre ve fazla rızka nail olur. Gördüğü şadırvanın kendi mali olduğu anlaşılır ise yukarıda belirttiğimiz tabirlerin daha fazlası ile çıkacağına delalet eder. Bu şadırvanın önünde arkadaşları ile beraber oturduğunu gören sevinç ve feraha, geniş rızka ulaşır ve isteğine kavuşur. Çok küçük bir şadırvan görmek rızk darlığına, diğer bir rivayete göre de eğer şadırvan susuz ise ömrün kısalığına delalettir. Şadırvanın büyük ve suyunun çok olduğunu gören geniş bir rızk ve uzun bir ömür sahibi olur. Bir şadırvanın etrafında dolaştığını görenin ömrünün geri kalan kısmı yaşadığından daha az olur. Bir şadırvan resmini ve o resmin kendisi ile konuştuğunu gören kendisiyle alay edilerek övülür. Bir şadırvanı sattığını veya birine hediye ettiğini görmek tehlikeye delalettir. Rüya sahibi çekinmelidir.

Rüyada şadırvanın uygun biryerde layik bir adamın yanında görülmesi izzet ve yüceliğe, üzüntü ve şiddetlerin gitmesine, güzel haberler işitmeye yahut tadı nağmeler dinlemeye yorumlanır. Bazen de şadırvan mal dağıtmaya ve toplayıp çoğalmaya delalettir.

Danyal Aleyhisselam a göre;
rüyada şadırvan görmek bol geçime ve uzun ömre delalet eder. Şadırvan ne kadar büyük olursa o kadar hayırlı ve iyidir. Bir şadırvanı arkasına yüklediğini görmek halkın emanetleriyle yüklenmek ile tabir olunur. Baska birisi için şadırvan aradığını görmek ömrünün sona ermiş olduğuna delalettir.

Cabir ül Magribi ye göre;
Rüyada eski veya yeni bir şadırvan görmek rızk darlığına. Şadırvanın yeşile boyanmış olduğunu görmek hayır ve nimete. Kırmızı olduğunu görmek dünya işlerine. Siyah veya mavi boyalı olduğunu görmek kederlenmeye. Sarı olduğunu görmek hastalıga. Beyaza boyanmış olduğunu görmek ise nimet ve helal mal kazanılacağına delalet eder.

İsmail El Eş as 'a göre;
Bilinmeyen bir yerde kimin olduğu bilinmeyen bir şadırvan görmek rüya sahibinin toplayıp biriktirdiği malın zayi olacağına. Bir evde şadırvan olduğunu görmek ev sahibi için hayır ve menfaate. Duvarda bir şadırvan olup onu oradan koparıp elinde tuttuğunu ve o sırada birisi ile konuştuğunu görmek şer ve kötülükten saklı bulunmaya. Konuştuğu kimse ölü ise rüya sahibinin ömrünün uzun olacağına delalet eder. Şadırvanın etrafı döşekli olup orada oturduğunu görmek yolculuğa ve bu yolculuktan hayır ve fayda geleceğine delalettir.

Cafer i Sadik 'a göre;
Rüyada şadırvan görmek dört şekilde tabir olunur. Helal kazanç, uzun ömür, mal ve menfaat geçim. Bir şadırvanın her hangi bir yerini noksan görmek iyi degildir.

Abdulganı Nablusi 'ye göre;
Rüyada şadırvan ve çeşme görmek hayır ve büyük menfaat, herkese iyilik etmeği seven bir cömert erkekle tabir olunur. Camii şerif şadırvanı veya çesmesi görmek o memleket halkına büyük hizmetler verecek bir devlet büyüğü veya hakimi ile evde bir şadirvanın olduğunu görmek ev sahibinin cömert ve mert bir kimse olması ile. Mahallede bulunan bir şadırvanı görmek komşularının aynı yaradılışta kimseler olduklarına delalet eder. Bir şadırvanın etrafına bir takım kimselerin toplanarak abdest aldıklarını görmek o kimselerin devlet başkanının adaletinden ve icraatından faydalanacaklarına, şadırvan veya çesmeden akan su saf ve berrak ise bu edinecekleri menfaat helalden, bulanık ise haramdan yapılacağına. Bir çesmeden su alıp evine götürdüğünü görmek büyük bir kimseden edinilecek mal ve rızka. Şadırvan veya çesmenin suyunun taştığını görmek o kimsenin malının ve parasının durmadan çoğalacağına. Suyunun kesilip kuruduğunu görmek zenginliğinin yok olacağına, kuru çeşme ve susuz şadırvan görmek fakir bir kimseye delalet eder.

Ibni Sirin e göre;
Rüyada şadırvan görmek din ile tabir olunur.Rüyada Şadırvan Ne demektir, Rüyalarda Şadırvan görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.