Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Sakal görmek Rüyada Sakal görmek
  Rüyada Sakal  Bugün 19 Ocak 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Komedi Görmek
Rüyasında komik birşeye gülen insan öğrendiği bir şeyden dolayı sıkılacak demektir.
Rüyada Meşaril haram Görmek
Rüyada bu dağı görmek emirlere uymaya ve vasiyetle tutmaya işarettir. Eger bir korkudan dolayi
Rüyada İbrahim suresi Görmek
Rüyada ibrahim süresini okudugunu veya üzerine okundugunu görmek, çok sevap kazanmaya, düşman
Rüyada Piyango Görmek
Piyango rüyalarına dikkat etmek gerekir. Çünkü bunlar olduğu gibi de çıkabilir. İkramiye ç
Rüyada Hatıra Görmek
Rüyada hatıra anlatmak ya da dinlemek, eski bir dostla karşılaşmaya delalet eder.
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Sakal Görmek, Sakal, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Sakal

Rüyada Sakal görmek

Rüyada görülen sakal mal, para ve itibarın artmasına, sakalının çok uzadığını görmek borçlanmaya, yanlış bir davranış sonucunda üzülmeye, sakalının kesildiğini görmek sıkıntılardan kurtulmaya, bir kadının kendini sakallı görmesi çocuğunun olmayacağına delalettir.

Rüyada sakal erkek için zenginlik ve şerefe, kadın için hamile ise erkek çocuğa, çocuğu yoksa hiç olmayacağına, çocuğu var ise bu çocuğun kavmin yöneticisi olmasına, dul ise evlenmesine yahut kocasından mirasa ermeye. Sakalın haddinden fazla uzun olduğunu görmek gam ve kedere, borç ve nedamete, tedbirsizliğe, kıt akıllılığa ve ahmaklığa. Sakalından aşağı doğru çekilmesi pişmanlığa ve musibete yahut ömrünün sonuna gelmiş olmaya. Birinin sakalından tutup çekmek malına varis olmaya. Sakalın bir kısmının koparılarak yerinin boş kalması noksanlığa. Sakalı olanın sakalını kestiğini görmesi üzüntü ve kedere. Sakalını tıraş etmek hastalıktan borçtan ve üzüntüden kurtulmaya yahut çirkin bir iş yapmaya. Sakalını dişlemek hamakat ve akılsızlığa. Sakalı taramak ve güzel koku sürmek hayre ermeye, birinin sakalını taramak o kimseden hayır görmeye. Kızıl sakal beyazla karışık olursa fitneye yahut sakal diplerinin kızarmasına. Bamteli evin hanımı yahut hizmetçi kadına, yardımcıya, bir şey için harekete geçmeye. Sakalın ağarması uzun ömre ve sünnete uymaya. Sakalı boyamak yahut kına yakmak yoksulluğunu yahut amelini gizlemeye, boya ve kına tutmaz ise, gizlemek istediği şeyin açığa çıkmasına. Sakalı güzel koku yahut uygun bir şeyle yağlamak, akmaz ise zinete, akarsa gam ve kedere. Saç ve sakalı ıslatıp sularını akıtmak başkalarının sırrına, onların da kendi sırrına muttali olmasına. Sakalın altını yahut ensesini tıraş ettiğini görmek borç ödemeye.

Rüyada sakal görmek çevrenizdekilerin saygısını kazanacak işler yapacaksınız demektir. Sakalınızı kestiğinizi görmek, tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacaksınız demektir.

Maddi sorunlarınız olacak. Rüya sahibi kadın ise yanlış bir evlilik kararı alma ihtimali var. Dikkatli olmakta yarar var.

Sakalsız biri için sıkıntı derttir. Sakallı kimse için ise sakal güzelse kişinin sağlığının çok yerinde olduğunu gösterir.

Sakalının bir kısmı koparılıp yerinin boş kaldığını görmek hayra yorumlanmaz. Sakalının kesilmiş olduğunu görmek, din hususunda ihmalde bulunduguna delalet eder. Sakalının tıraş edildiğini görmek üç şekilde yorumlanır. Eger borçlu ise borcunu öder, hasta ise iyileşir, bir sıkıntısi varsa geçer. Rüyada birinin sakalından tuttuğunu görmek acı duyulmazsa, rüyayı gören ömür boyu sakalını tutan adamin emrinde çalışır. Bazılarına göre bu rüya hayra yorumlanmaz. Sakalını dişleriyle çignediğini görmek, akılsızlığa; sakalını dişleriyle ısırmayarak agzına sokan kimsenin pişmanlık ve şükür etmeye ihtiyacı olduğuna. Sakalının döküldüğünü görmek anı bir şekilde öleceğine, sakalına güzel kokular sürdügünü görmek, işlerini düşünerek yaptıgına. Başka birinin sakalını tarayıp süslediğini görmek ondan bir hayır gelecegine, kendisinin sakalını tarayıp güzelleştirdigini görmek, işlerinde doğruluğuna delalet eder. Hac zamanında sakalını tıras etmek yukarıda belirtildiği şekilde yorumlanır. Bir kadının kendisini rüyada sakallı görmesi yedi şekilde tabir olunur Hamile ise bir erkek evladı olur, hamile değilse hiç çocugu olmaz, çocugu varsa başkan olur, dul ise evlenir, evli ise dul kalir, keder ve ahlaksızlık. Bir gencin sakalının agardıgını görmesi gaipten birisinin gelecegine delalettir. Sakalındaki beyaz kılları kopardığını görmek. Başkalarına hayrı dokunacagına delalet eder. Saç ve sakalın agarması uzun ömre delalettir. Sakalını boyadığını görmek ayıplarını halktan sakladığına. Sakalına çamur ve benzeri bir şeyle boyamak istediğini görmek halktan saklamaya çalıştığı şeylerin açıklanacağına delalet eder.Rüyada Sakal Ne demektir, Rüyalarda Sakal görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.