Rüya tabirleri
 
Rüya Tabirleri
   Rüya Tabirleri Sözlüğü :
Rüyada Yılan görmek Rüyada Yılan görmek
  Rüyada Yılan  Bugün 22 Mart 2018
Rüyalarda :

Rastgele Rüya Tabirleri

Rüyada Düğümlemek Görmek
Dügüm rüyası bir çok şekilde tabir olunur. Gömlegini düğümledigini gören, ticaret yapar.
Rüyada Akran Görmek
Kişinin kendi yaşıtlarını görmesi yaşama sevinçine, hayatı olduğu gibi kabul eden kimseye
Rüyada Ama Görmek
Bu rüyanın yorumu için lütfen kör kelimesine bakınız.


Rüyada ama görmek
Rüyada Sahan Görmek
Rüyada bakır bir sahan görmek evinizdeki kimselerden birisinin yakında evlenerek evden ayrılaca
Rüyada Maden Suyu Görmek
Rüyada maden suyu görmek veya içmek hoş bir hayata ve güzel bir rızka delalet eder. Hasta olan
Rüyada Köpek görmek | Rüyada Yılan Görmek
Rüyada kedi Görmek | Rüyada Ağlamak
Rüyada Abla

Rüyada Yılan Görmek, Yılan, Ne demektir, Rüya Tabirleri, Tabiri, Yorumu, islami
Rüyada Yılan

Rüyada Yılan görmek

Rüyada görülen yılan bir düşman yahut bir devlet yada bir hazine veya bir kadın yahut da bir çocuktur. Bir kimsenin rüyada gördüğü ve ondan korkmadığı ejderha o kimsenin kuvvet ve devletidir. Rüyada yılan görmek mal sahibi düşmandır. Yılanı kendi evine soktuğunu gören kimse o yılan kendisine hile edecek bir düşmanıdır. Rüyada yılanı tuttuğunu gören kimseye emniyet içerisinde bir düşman tarafından mal gelir. Eğer yılanı öldürdüyse düşmanına galip olur. Kendisini yılanın ısırdığını gören kimseye düşmanı tarafından bir eza ve meşakkat erişir. Rüyada yılanı yaktığını görse düşmanım katleder ve düşmanlarına galip gelir. Rüyada yılanın uçtuğunu görse düşmanları başka bir yere gider. Rüyada küçük yılan küçük çocuktur. Küçük bir yılanı öldürdüğünü görse küçük çocuğu vefat eder. Rüyada sokaklarda yılanların gezdiğini görmek o yerde harbin meydana gelmesine delalettir.

Kendi döşeğinde bir yılan öldürdüğünü gören kimsenin hanımı vefat eder. İki parça edilmiş yılanın parçalarını eline aldığını gören kimse düşmanı bulunan bir kimseden istifade eder. Rüyada yılanın erini çiğ olarak yediğini görse düşmanına ve düşmanının malına zafer bulur ve bu sebeple sevince erişir. Rüyada yılanın etini pişirerek yediğini görse düşmanına galip ve cihat yüzünden helal mala nail olur. Yılanın kendisini zehirleyerek vücudunun şiştiğini gören kimsenin bir düşmanı ile düşmanlığı otur ve kendisine istenmeyen bir şey isabet eder. Yılanın zehiri kendisine tesir edip et ve kemiklerini birbirinden ayırdığını görse o kimse düşmanı ile harbeder ve mağlup olur. Ailesi ve çoluk çocuğu muhtelif şehirlere dağılır.

Yılanın sivri dişleri düşmanın kuvvetidir. Kendi evinin yılanlarla dolduğunu ve onlardan korkmadığını görse o kimse kendi evinde nefsine düşkün insanları ve Müslüman düşmanlarını görür. Rüyada görülen su yılanları maldır. Rüyada yakasında ve kolunda korkmadığı beyaz ve küçük yılanın olduğunu görmesi faydalı maldır. Rüyada zehirsiz sıkıntısız, kendisine itaat ve dilediği gibi hareket eden bir takım yumuşak yılanlara sahip olmak rüyayı görenin eline eritilmiş bir takim altın ve külçeler geçmesine ve onları bir yere gömüp gizlemesine yorumlanır.

Rüyada arkadan yürüyen yılan hileli düşmandır. Yılanların gözü önünde yürüdüklerini ve etrafında dolaştıklarını gören kimseye beraberinde bulunan ve ona bir zarar ve ziyan veremeyecek düşmana delalettir. Bir yılanı görüp fakat ona görünmeksizin kaçsa düşmanından emin olur ve ona zafer bulur. Ölmüş bir yılan görse kendi çabası olmadan Allah-u Teala düşmanım helak eder. Zarar ve ziyan vermeksizin birtakım yılanların evine girip çıktıklarını görse bu rüya akrabalarından olan düşmana delalet eder. O yılanları yine aynı şekilde kendi evinden başka yerde görse düşmanının yabancılardan olmasına delalettir. Yılanı iki parça ettiğini görse düşmanın düşmanlığını yarıda keser düşmanlık ve hilesini yapmaktan onu meneder.

Bir şehirde yılanların oldu karını ve onların büyüklerinden birisini kendisinin öldürdüğünü görse o şehre sahip olur. Yılanı yüksek bir yere çıkıyor görse rahat, ferahlık ve sevince erişir. Yılanın yüksek bir yerden indiğini görse o yerde bir lider ölür. Yılan eti yediğini gören kimseye sevinç, menfaat ve izzet isabet eder. Bir yerden bir yılan çıktığını görse o yerde meydana çıkacak bir azaba delalettir. Yılanın kendisini yuttuğunu gören kimse devlet ve saltanata nail olur.

Başında yılan olduğunu görenin şanı devlet ricali yanında yüce olur. Rüyada yılanları çiğneyerek onların aralarında gezinmek dereler dolusu, sellerin akacağı büyük bir yağmura yorumlanır. Bazen de yılan küffara ve bidat sahiplerine delalettir. Rüyada yılan sel ve devlete işarettir. Bir kimse bir yılan öldürdüğünü görse bir kadınla evlenir. Eğer yılanın bir evden çıktığını görse o ev harap olur. Hasta olan kimsenin ağzından yılan çıksa ölmesine delalettir. Ağzına yılanın girdiğini gören kimse düşmanını kahreder. Bir yılanı beline sardığını görse o kimse beline kemer takar. Arkasından eliyle yılan çıkardığını gören kimseye akrabaları tarafından bir musibet erişir. Ev yılanı komşu, sahra yılanı yol kesicidir. Yılan şer, kıskançlık, hile ve düşmanlıkla yardımdır. Rüyada yılan tutan kimseyi görmek şerli kimselerle geçinmeye, bugz ve düşmanlığını gizli tutarak düşmanı idare etmeye delalettir. Eğer yılancının yanında yılanlar varsa ve rüyayı gören de hasta ise ömrünün uzun olmasına yorumlanır.

Rüyada iri ve uzun yılan görmek korkuya delalettir. Bazen de iri ve uzun yılan görmek aile, kadın ve evlattan düşmanlığa işarettir. Bazen de bu rüya yaramaz, korkunç ve şerli komşuya yorumlanır. Rüyada iri ve uzun bir yılana sahip olduğunu gören kimse büyük bir saltanata nail olur.Rüyada Yılan Ne demektir, Rüyalarda Yılan görülmesi

Rüya Tabirleri


Rüya Tabirleri | Rüya Tabirleri Sözlüğü | İslami rüya tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Tabiri | Hakkımızda | Reklam | Biz Ulaşın | Hava durumu | Altın Fiyatları

Telif Hakkı © 2011 Ruyatabirleriniz.com. Tüm Hakları Saklıdır.